Вже друге зірване весілля: колишню наречену Віталія Козловського Раміну Есхакзай знову не довели до вівтаря

Скандал навколо зірваного весілля Віталія Козловського та Раміни Есхакзай не вщухав впродовж декількох років. Екс-пара не шкодувала одне для одного міцного слівця і часом відверто розповідала досить особисті деталі спільного життя.

За офіційною версією, співак не одружився з журналісткою через своє кохання до концертної директорки Юлії. Серце коханої він завоював, а от Раміна пішла з його життя назавжди, і лише 2022 року журналістка поділилася досить неочікуваним зізнанням.

Мовляв, усе пережите не відбувалося насправді і було лише піаром задля привернення уваги аудиторії до їхніх особистостей. Варто відзначити, що все було продумано до найменших деталей, адже зірки активно працювали над даною історією, і зробили величезну кількість знімків, завдяки яким аудиторія повірила у їхні почуття.

Раміна Есхакзай розповіла про зірване весілля

Раміна Есхакзай розповіла про зірване весілля

Після цього обидва не робили ніяких заяв стосовно одне одного. Тим часом Раміна активно налагоджує своє особисте життя і позаминулого року повідомила про заручини. Новим нареченим зірки став журналіст Євген Пронін. Однак, до весілля справа знову не доходить.

Раміна поспілкувалася з пресою та пояснила, чому торжество було скасоване.

“Точно не хочемо весілля якогось урочистого, бо ми розглядали варіанти і думали: це ж треба запросити гостей, організувати. Щоб їм усе сподобалося, щоб їм було весело. Розпланувати все. Потрібно ще гарно виглядати, одягнути сукню. Це якийсь виступ, на який дивиться велика кількість людей”, – розповіла журналістка.

Ба більше, нинішній реалії не надто заохочують пару святкувати своє кохання, тож поки вони обмежуються любов’ю одне одного.

Популярне зараз

Схожі новини