Із простого хлопця в шоумени: телеведучий Володимир Остапчук поділився успіхами в школі – оцінки не головне

Відомий телеведучий країни Володимир Остапчук провів своє яскраве дитинство в місті Умань. Чоловік зростав розумним та здібним, адже завжди відрізнявся серед своїх однолітків жагою до нових знань. Тепер і не дивно, чому отримав вищу філологічну освіту.

Володимир Остапчук натякнув, що одружився
Володимир Остапчук

Має хист до вивчення іноземних мов, тому вільно володіє англійською мовою та розвиває французьку. Працював викладачем в Уманському аграрному університеті. Витримав всього рік, а далі зрозумів, що це не та справа, якій готовий присвятити своє життя. Переїхав до столиці й почав будувати кар’єру ведучого на телебаченні та радіо. Продовжує покращувати свої знання в діловій англійській мові.

Володимир Остапчук розповів, як навчався у школі

Так, у своєму блозі в Instagram Володимир Остапчук поділився архівною світлиною зі свого дитинства, де розповів, як навчався в школі. За словами шоумена, був відмінником та прикладом для наслідування в шкільних предметах. Закінчив навчальний заклад із золотою медаллю. З нею сталася цікава історія.

Остапчук розповів, що з отриманою відзнакою на випускному, однокласники фотографувалися та мало не загубили її у фонтані. Зараз ця позначка відмінника лежить у мами в шафі.

Володимир Остапчук поділився, як вчився у школі

Для кожних люблячих батьків подяки, грамоти, медалі та інші нагороди їхньої дитини мають велике значення. Коли здається, що у житті це не знадобиться – згадайте підтримку мами, тата й скільки сил вони вкладають у ваше життя та навчання.

Схожі новини