МастерШеф. Професіонали 4 сезон 6 випуск від 18.03.2023: хто покинув проєкт – “Зірку спіймав. Пора додому”

Стало відомо, хто покинув “МастерШеф. Професіонали 4” у 6 випуску від 18.03.2023 вже відомо. Раз з кулінарного проєкту пішов Олександр. Чоловік не впорався з завданням, був вимушений одягнути чорний фартух, а після провалився і в цьому конкурсі.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф. Професіонали 4

На цей раз усіх кулінарів чекали досить неочікувані конкурси. Учасники мали створити страви, виходячи з наданої їм назви. Однак таких страв насправді не існує, тож уся відповідальність лягала на фантазію кухарів.

Цікаво, що деякі назви мали посилання на жарти в інтернеті, які розповсюдилися під час повномасштабної війни, тому глядачу на даний момент дуже близькі по духу.

Дуже велика кількість учасників відверто не впоралися з завданням, а тому глядачі навіть не здогадувалися, кого на цей раз судді можуть відправити додому. Зокрема більшість підозрювала, що з шоу вилетить Юля з Одеси. Однак, ця думка мала популярність через антипатію деяких користувачів до учасниці.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф. Професіонали 4
Стало відомо, хто покинув МастерШеф. Професіонали 4

Також фанати впевнені, що учасник Антон потрапить у Суперфінал. Обговорення даної тези вже активно відбувається в соціальній мережі.

Примітно, що на цей раз учасники дуже доброзичливі активно спілкуються з користувачами мережі у коментарях під публікаціями на офіційній сторінці шоу в соціальній мережі Instagram. Не дивлячись на активну критику, учасники багато жартують та чесно відповідають підписникам, що вони думають та як все відбувалося.

Популярне зараз

Схожі новини