Племінниця Тіни Кароль святкує день народження в Німеччині: як виглядає маленька копія поп-діви

Якщо про творчість Тіни відомо неймовірно багато інформації, то про її життя поза сценою артистка не надто охоче розповідає. Річ в тому, що Тіна Водолій, і вона багато чого тримає в собі. Тобто, певні проблеми чи щось особисте. Їй важко дається розповідати комусь про свої емоції та переживання. Навіть в одному з давнім інтерв’ю Тіна казала, що коли їй погано, вона нікому не жаліється, бо у неї є вона.

Тяга Кароль

Напевно, найближчою людиною для Тіни все ж таки був її чоловік Євген Огір, якому вона довіряла на мільйон відсотків. Але після того, як чоловік пішов з життя, й цю роль на себе взяла Кароль. Тому, виговоритись комусь для неї важко та навіть неприпустимо. Адже вона доросла сильна жінка, яка вже багато років порається зі своїми проблемами самостійно.

Та саме через те, що Тіна недостатньо багато розповідає про свою родину, мало хто знає, що  у співаки є маленька племінниця, яка зараз живе у Німеччині. Дівчинку звати Веста, і вона святкує свій день народження за кордоном вперше. Про це розповіла мама дівчинки Наталя на своїй сторінці в соціальній мережі instagram та ніжно привітала свою принцесу.

“Мила моя, вітаю тебе з днем народження! Нехай твоє життя буде немов казка, нехай доля тобі дарує справжні дива та велику удачу. Бажаю тобі, моя радість, завжди залишатися красивою і зовні, і всередині, пишатися собою, примножувати своє щастя та свої успіхи” –  написала мама Вести.

Видно, що маленька племінниця поп-діви в цей день почуває себе щасливою та готова розділити цей день з близькими людьми. Весту задарували квітами та солодощами, а що ще потрібно дитині для щастя. Чим більше солодкого – тим краще.

Популярне зараз

Схожі новини