Сіла і не змогла піднятись: Маша Єфросиніна розповіла про те, як сіла на шпагат на зйомках “Педан-Притула шоу”

Вміти посміятися над собою — це справжній талант. Усі ми люди, і кожного в житті траплялись ситуації, про які надзвичайно ніяково згадувати. Когось досі не відпускають казуси зі школи, хтось не охоче розповідає про свій перший день на роботі. Класною та корисною навичкою є вміння відпускати ці інциденти і не заглядати в минуле. У цьому дуже допомагає підтримка близьких людей.

У випадку, якщо такої підтримки немає, то у нагоді стають зірки. Так-так, дуже часто кумири допомагають своїм прихильникам пережити ніякові моменти й рухатись далі. В українському шоу-бізнесі є чимало зірок, які дуже близькі з аудиторією і багато чого не соромляться говорити. Так, наприклад, днями Маша Єфросиніна поділилась смішною історією зі зйомок проекту “Педан-Притула шоу”.

Шпагат, який запам’ятався на все життя

Українська телеведуча та блогерка Маша Єфросиніна в крайньому випуску свого YouTube-шоу “ДоросліДівчата” з Олею Поляковою розповіла історію про те, чому вона більше не може сісти на шпагат. На знімальному майданчику один із ведучих шоу запитав у дівчини, чи може вона зробити щось цікаве, що вразить глядачів. Не довго думаючи, Маша Єфросиніна заявила, що зможе зробити шпагат. Втім, головною проблемою стало те, що телеведуча не розігрілась перед виконанням вправи.

Маша єфросиніна розповіла про казус на зйомках Педан-Притула шоу
Маша єфросиніна розповіла про казус на зйомках Педан-Притула шоу

Вона різко приземлилась на підлогу та відчула сильний біль в ногах. Виявилось, що Маша Єфросиніна розірвала собі зв’язки. Попри те, що ситуація не дуже смішна, свою оповідь блогерка супроводжувала сміхом, і додала, що на секунду їй здалось, що вона почула, як рвуться її зв’язки.

Після цього випадку дівчина більше не може сісти на шпагат навіть попри те, що активно займається пілатесом та стрейчінгом. Вишенькою на торті стало те, що режисери програми вирішили вирізати цей фрагмент, тому глядачі так і не побачили цей феєричний шпагат телеведучої. Втім, головне, що тепер Маша Єфросиніна почувається добре і змогла вилікувати травму, хоч і не до кінця.

Популярне зараз

Схожі новини