Закордонний наречений Ані Лорак розлютився та видав її справжню позицію: “Вона не рабиня України”

З далекого 2014 року, коли тільки розпочалась війна у Донбасі та Луганську, багато артистів прийняли для себе рішучу позицію та країну. У цей список потрапила й Лорак. І саме вона обрала для свого розвитку росію. Раніше вважалося, що ця країна дає більше можливостей. Але насправді все це гарно вибудовані ілюзії, до того ж побудовані вони навіть не на фактах, а на гоноровості самих учасників російського шоу-бізнесу.

Ані Лорак

Так, багато років Кароліна відважно працювала на російській сцені та дійсно заробляла там гарні гроші. Також її популярні друзі доживали їй рівня. Але для України з того моменту вона розчинилась у повітрі.

Та ось коли у 2022 році агресії росії вже поширилась на всю територію України, то Лорак знову обрала мовчати, та навіть, не коментувати все те горе, яке росія приносить на наші землі. Звісно, критика та засудження її не оминули, але її це ніби зовсім не стосується, бо вона все ще робить вигляд, що знаходиться за межами всього цього.

Але на відміну від неї прокинувся наречений Лорак масажист з Іспанії Ісаак, який дуже розлютився через хейт своєї коханої у мережі та прокоментував це досить недоречним та грубим способом.

Ісаак заявив, що українські засоби масової інформації маніпулюють, виривають з контексту її фрази й не заслуговують на  її увагу.  Розлючений іспанець також додав, що українці взагалі не поважають вибір співачки. Також чоловік висловився, про те, що українці не мають свободи, і нічого не мають права висловлювати Лорак, бо вона свій вибір зробила.

Лорак з іноземним нареченим

Ще Ісаак сказав, що росію Ані обрала лише через те, що вона хоче розвиватися та заробляти гарні гроші, а це можливо у рф. Тобто, тепер і у чоловіка Лорак неймовірно сильно запудрені мізки

Популярне зараз

Схожі новини