Ігор Кондратюк вразив зізнанням, як після Януковича на “Караоке на Майдані” пропав капелюх із грошима

Коли глядачі чують прізвища Кондратюк та Янукович в одному реченні, то перша асоціація, яка приходить їм на думку — це скандал з продюсером через агітацію голосувати за Віктора Федоровича. Втім, нещодавно зірка здивував комічною історією, яка сталася ще до того, як Янукович став президентом.

Ігор Кондратюк розповів про інцидент з Януковичем

Ігор Кондратюк засудив чоловіка, який пізніше став популярним
Ігор Кондратюк розповів про інцидент з Януковичем

Сталося це під час зйомок програми “Караоке на майдані”. У новому випуску на YouTube-каналі “Stand up Battle Club” Ігор Кондратюк зізнався, що після Януковича в нього зник капелюх, в який він збирав гроші. Головний убір знайшовся лише через 2 роки.

“Тоді була якраз фішка про те, що Янукович, який мав дві судимості, тирив шапки по молодості. У нас реально на тій зйомці пропав капелюх, і не було його два роки”, – розповів Кондратюк.

Втім, пізніше з’ясувалося, що капелюх вкрав не Віктор Федорович, а співробітниця колективу Ігоря Кондратюка.

Нагадуємо, що у цьому випуску Ігор Кондратюк пригадав про свою співпрацю з Оксаною Марченко, яка за 6 днів до початку повномасштабної війни в Україні покинула територію держави та перебралася в російську федерацію. На зв’язок жінка вийшла лише після новини про арешт її чоловіка Віктора Медведчука.

Оксана Марченко записала декілька відеозвернень на різних мовах, а також звернулася до Ердогана з проханням обміняти її благовірного. Хоча телеведучу не удостоїли публічною відповіддю, через півроку турецький президент все ж таки посприяв обміну.

Ігор Кондратюк зауважив, що зрозуміти справжні погляди Оксани Марченко у часи їхньої співпраці було неможливо. Телеведуча наполягала, щоб всі учасники які приходили на телебачення говорили українською, навіть якщо вони родом з російської федерації. Батько зірки носив вишиванку, і в цілому Марченко проявляла неабиякі патріотичні погляди. Єдиним дзвіночком, як вважає Ігор Кондратюк, було її заміжжя з Віктором Медведчуком, який вже на той момент мав дуже неоднозначну репутацію. Втім, телеканал тоді дотримувався позиції, що вона несе відповідь за свого чоловіка.

Популярне зараз

Схожі новини