Закляті подруги українського шоу-бізнесу: Камінська та Сміюха, Кароль та Лобода, Горова з Каменських та інші

Часом дружба має властивість завершуватися, і інколи стосунки колишніх товаришів переростають у конкуренцію та ворожнечу. Знаменитостям ця історія неабияк знайома.

Слава Камінська і Вікторія Сміюха

Слава Камінська тепер схожа на Сміюху
ТОП-5 заклятих подруг українського шоу-бізнесу

Слава та Вікторія пережили неабияку кризу у стосунках. Співачки дружили, але з часом їхні взаємини переросли у конфлікт, який народився на ґрунті співпраці. Дует постійно сварився і доходило до абсурдних речей. Ця сварка не закінчилася і після завершення існування музичного колективу. І лише напередодні повномасштабної війни дівчата повідомили про те, що змогли знайти спільну мову, хоча і не відмовлялися від можливості підколоти одна одну.

Настя Каменських та Ірина Горова

Екс-дружина Потапа Горова знайшла заміну зірці, але двері для нього досі відкриті
ТОП-5 заклятих подруг українського шоу-бізнесу

Продюсепці та співачці доводилося багато років співпрацювати разом в одній компанії. Вони обнімалися на червоних доріжках, нібито прекрасно спілкувалися, але в якийсь момент стало відомо про те, що Потап пішов від своєї дружини саме до артистки. Тоді шанувальники зрозуміли, чому раптом між зірками так сильно охололи взаємини. Зараз вони не спілкуються.

Тіна Кароль та Світлана Лобода

Стала відома причина ворожнечі між Тіною Кароль і Світланою Лободою
ТОП-5 заклятих подруг українського шоу-бізнесу

Колись Тіна Кароль та Світлана Лобода також непогано спілкувалися, аж допоки між ними не встав чоловік. За найбільш поширеною версією, остання увела коханого у поп-діви. Сталося це у середині двотисячних і для багатьох фанатів артисток стало просто історією.

Ольга Цибульська та Славія

Оля Цибульська і Славія
ТОП-5 заклятих подруг українського шоу-бізнесу

Тривалий час Ользі Цибульській приписували роман з чоловіком Славії Михайлом Хомою, який на той момент активно виступав під псевдонімом Дзідзьо. Поговорювали навіть про те, що син артистки саме від нього. Коли Ярослав розлучалася, то неодноразово підкреслила, що Ольга її образила своїм ставленням до ситуації та підігруванням. Артистка цього не стерпіла і доволі жорстко відповіла. Жінки досі знаходяться у дуже напружених стосунках.

Софія Ротару та Алла Пугачова

Софія Ротару та Алла Пугачова
ТОП-5 заклятих подруг українського шоу-бізнесу

Найбільш легендарною історією про заклятих подруг є історія дружби Софії Михайлівни та Алли Борисівни. Неодноразово їм приписували ворожнечу, неодноразово вони її спростовували. Жінки намагалися інтелігентно та елегантно виходити із ситуацій, але правда про їхні конфлікти все одно виходила назовні.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.