“Трошки жим-жим”: Маша Єфросиніна зізналася, що дуже боїться чоловіка Олі Полякової і розповіла причину

Знаменита українська телеведуча Марія Єфросиніна насмішила аудиторію зізнанням про те, що дуже боїться чоловіка своєї партнерки Олі Полякової.

Перед тим як запустити авторську програму Маша Єфросиніна та Оля Полякова зізнавалися у тому, що вони активно спілкуються між собою, і їхні розмови завжди настільки бурхливі та пристрасні, що вони вирішили, нібито їхні дискусії можуть бути дуже цікавими і для глядачів. І варто відзначити, що попали у ціль, адже українки з нетерпінням чекають на кожен випуск. Зірки завжди обирають дуже цікаві та актуальні теми для обговорення.

Маша Єфросиніна зізналася, що дуже боїться чоловіка Олі Полякової

Маша Єфросиніна зізналася, що дуже боїться чоловіка Олі Полякової

Безумовно, ведуча та співачка ходять одна до одної в гості, спілкуються і на роботі і в побуті, а тому вже мають вантаж класних історій, якими можуть поділитися.

У свіжому випуску Оля Полякова розповіла про те, як полишила свого чоловіка всіх друзів та поцікавилася у своєї партнерки, чи може це вважатися абʼюзом. На що Єфросиніна з посмішкою на вустах відповіла, що ніби так, але Вадим зовсім не виглядає нещасним.

Оля і Вадим Полякови
Маша Єфросиніна зізналася, що дуже боїться чоловіка Олі Полякової

І коли зірка почала розвивати свою думку додала, що насправді вона боїться чоловіка Олі. Мовляв, навіть її благовірний Тимура якось почувався дуже некомфортно через холоднокровний та потужний темперамент чоловіка.

“Але якщо подивитися на Вадіка, то він не виглядає як жертва абʼюзу. Я тобі більше скажу, я його навіть трошки боюся. Боюся я Вадіка. Трошки є. Ми коли були в тебе на дні народженні, зранку, коли ти спала, ми спробували трошки з ним посперечатися. І він сказав: “Спокійно, я говорю!”. І ми такі з Тимуром… Він ніжно це сказав, але трошки жим-жим було”, –зізналася ведуча.

Натомість Оля Полякова дуже здивувалася від почутого, і заявила, що її чоловік неймовірний добряк. А коли дізналася про сцену, що розігралася на ранок після її дня народження, заявила, що розбереться зі своїм чоловіком, після чого Маша намагалася її зупинити.

Нагадуємо, раніше Оля Полякова розповідала, як збиралися розлучатися з чоловіком, але передумала після того, як він вирішив залишити їй все майно.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.