Зіркові чоловіки, які стали вітчимами через кохання до своїх обраниць: Борисюк, Горбунов, Налчаджиоглу та інші

Бути справжнім чоловіком – це легко насправді. Варто просто правильно розставляти пріоритети, мати гідність, честь та бути відповідальним за кожен свій вчинок та сказане слово.

У стосунках людей дуже багато різних перепон, які ми самі вигадуємо і не можемо крізь них переступити заради щастя. Однією з таких причин є діти. Часто буває так, що чоловік може закохатися у жінку, яка вже встигла стати мамою. І, на жаль, для багатьох це є проблемою. Звісно, прийняти чужу дитину важко, але якщо кохання справжнє – це зовсім не проблема. І саме такі ситуації демонструють, наскільки гідний чоловік знаходиться поруч. Якщо чоловікові не потрібна ваша дитина – це однозначно не та людина, яка проживе з вами до кінця життя.

Серед відомих чоловіків вистачає прикладів коли вони закохувалися у жінок, які вже мають дітей від попередніх шлюбів, але їх це не зупинило, бо кохання та гідність виявилися сильніше.

Юрій Горбунов

Нині Юрій одружений зі своєю колегою Катериною Осадчою і вони разом виховують трьох снів. Двоє з них спільні, а найстарший Ілля – це син Каті від першого шлюбу. Але для Горбунова це не стало проблемою, він знайшов спільну мову з хлопцем і став для нього другом та вітчимом, попри наявність у житті рідного батька.

Віталій Борисюк

Віталій багато років тому без пам’яті закохався в акторку Ольгу Сумську, хоч на той момент жінка була заміжня та вже мала доньку Антоніну. Та врешті-решт сила кохання перемогла й Ольга вийшла заміж за Борисюка, а Тоня стала для нього як рідна. Проте згодом у подружжя народилась спільна донька Анна.

Арсен Мірзоян

Арсен покохав Тоню Матвієнко ще бувши у шлюбі з колишньою дружиною. Але його не зупинило нічого, адже настільки сильних почуттів він не відчував навіть до дружини. Тому чоловік поговорив з нею і розлучився. А от Антоніну вже просто завоював своєю рішучістю і йому зовсім не завадила наявність доньки Уляни. А зараз зіркове подружжя виховує спільну доньку Ніну.

Мурат Налчаджиоглу

Мурат нещодавно одружився з Лілією Реус. Спочатку вони довго зустрічалися, а влітку 2023 року одружилися. У Лілії є донька від минулих стосунків, яку Мурат прийняв як рідну і має з дівчиною чудові відносини.

Схожі статті

Фіналіст “МастерШеф. Професіонали-4” Антон Гільчук шукає дім для маленької дівчинки: Ектор може пишатися

Антон Гільчук - один з найцікавіших учасників "МастерШеф". Хлопець запам'ятався глядачам своїм неординарним характерактером та деякою зверхністю. Нещодавно Гільчук розчулив аудиторію людяним вчинком

Дружина з дітьми не стали на заваді: відома актриса стала новою коханою зятя Ольги Сумської Яглича

Зять знаменитої української акторки Ольги Сумської Володимир Яглич знявся новому романтичному фільмі, де в ролі його коханої виступила відома акторка.

Андрій Данилко потрапив у скандал через обійми з відомим чоловіком: за кордоном дозволив собі більше

Всесвітньовідомий український виконавець Андрій Данилко потрапив у гучний скандал через обійми з скандальним шоуменом з російської федерації.

Хачапурі по-аджарськи: як приготувати сирний човник самостійно? Найкращий рецепт домашнього хачапурі

Хачапурі по-аджарськи - це захоплюючий смак Грузії. Ми поділимось з Вами секретом приготування найкращого хачапурі. Ви здивуєтесь, наскільки легко приготувати цю страву самостійно.

Катя Полтавська повідомила про поповнення в їхній з Володимиром Остапчуком сім’ї: тепер їх у ведучого троє

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук та його дружина Катя Полтавська вже повертаються зі своєї подорожі до Канади, і везуть з собою дещо цікаве.

Холостяк-11 Заливако вперше після розставання з Анною Богдан пішов на побачення: неочікувана супутниця

Учасник проєкту "Холостяк-11" Михайло Заливако заінтригував підписників фотографією з ресторану. З опису фото можна зрозуміти - чоловік на побаченні. Хто ж вона, нова обраниця бізнесмена

“Без тебе не можу спати”. Роман Олі Цибульської і Дзідзьо вийшов назовні: що насправді ховають “колеги”

Стрімке зближення Олі Цибульської і Дзідзьо призвело до вельми очікуваного результату: знаменитостей почали підозрювати у романі і не без причин!

Софія Ротару поділилася історією знайомства з своїм чоловіком Анатолієм Євдокименко: закохався по фотографії

Народна артистка України Софія Ротару - неймовірна жінка, що в житті отримала неймовірну історію кохання довжиною в життя. На жаль, чоловік жінки прожив лише 60 років.

“Всі перемоги зараз є дуже важливими для нас”: Ігор Кондратюк висловився про Дитяче Євробачення 2023

Вже десятки років пісенний конкурс Євробачення радує своїх шанувальників яскравими шоу. Це стало традицією і справжнім святом для європейців, котрі щороку чекають на цю подію.