Українські зірки, що практикують вільні стосунки: Клопотенко та Маремуха поділилися деталями своїх відносин

Сімейне щастя – це складна робота обох з партнерів. Але не кожному підходить традиційне бачення родини. Зірки, що обрали для себе вільні стосунки.

Вікторія Маремуха

Учасниця шоу “Супермодель по-українськи” Вікторія Маремуха познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком через спільного друга. Французького мільйонера Луї зацікавила скоріше жінка, а більше її відмови та холодне відношення до нього. Пізніше, вони все ж таки знайшли спільну мову, а Вікторію підкорило фантастичне почуття гумору француза.

Маремуха розповіла про нюанси вільних стосунків
Маремуха розповіла про нюанси вільних стосунків

У 2019 пара побралася, а вже за декілька місяців чоловік зрадив. Після цього пара жила окремо. Вони намагалися налагодити відносини та користувалися послугами психологів. Модель не відразу була готова до відкритих стосунків. Однак пізніше, жінка переосмислила життя й знайшла у собі потяг до інших чоловіків.

“Коли починаєш зустрічатися, є ця пристрасть, яку не можна ні з чим порівняти… Воно потім проходить, і я не кину свого чоловіка заради цього хлопця”, – зізналася Вікторія в інтерв’ю Єфросиніній.

Маремуха розповіла про нюанси вільних стосунків
Маремуха розповіла про нюанси вільних стосунків

Зірка відверто зізналася, що вільний шлюб – це складно, але якщо довіряти своєму партнерові, то цілком можливо. Вона розповідає про модель своїх відносин, щоб показати, що кохання буває різними. Та головне, щоб пара була щаслива.

Євген Клопотенко

Відомий український кулінар та переможець 7 сезону проєкту “МастерШеф” Євген Клопотенко не бачить себе у класичній родині. Більш того, нещодавно чоловік заявив, що ненавидить серйозні стосунки та в них почуває себе нещасливим. “Неймовірній правді про зірок” шеф розповів, що віддає перевагу вільним стосункам та не зможе присвятити всього себе одній жінці.

Клопотенко розповів про нюанси вільних стосунків
Клопотенко розповів про нюанси вільних стосунків

До того ж на шоу “По-своєму подкаст” чоловік запевнив, ще не вважає весілля доказом щирого кохання. Він пам’ятає такі свята у селі, де гості намагалися побільше випити, через що, весілля виглядали, як п’янка, а не свято кохання.

Клопотенко розповів про нюанси вільних стосунків
Клопотенко розповів про нюанси вільних стосунків

Кулінар зізнався, що зараз його серце зайняте. Проте, особистість обраниці він не розкриває. Відомо, що дівчина працює кондитером.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.