Христина Решетнік з власного досвіду знає, як важливо набути практичні навички, аби опанувати професію, яка є до душі. Звичайно, теорія є невіддільною складовою навчання, утім, варто правильно вміти застосувати їх в роботі.
Так, блогерка пригадала своє студентське життя та з чого розпочала свій професійний шлях. Вона відповіла на питання від користувачів соціальної мережі Instagram, чи подобалося їй навчатися на журналістиці в КНУ ім. Тараса Шевченка.
![Христина Решетнік поділилась секретом видалення волосся](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/12/e91ebd6d-5333-4cce-a1fa-27f970b0f9e8.jpeg)
Дружина ведучого зізналася, що їй подобалося вчитися, оскільки університет Шевченка – це один з найпрестижніших навчальних закладів країни, з прекрасним викладацьким складом та яскравим студентським життям.
Христина підкреслила, що багато її однокурсників працюють за фахом та стали дуже успішними. Однак додала, що практика завжди важливіша за будь-яку теорію, особливо, коли мова йде про журналістику. Основні навички вона здобула вже на роботі, коли з 3 курсу стала частиною команди “ТСН”.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/img_4048-900x900.jpg)
Нагадуємо, що дружина знаменитого ведучого пригадала історію їхнього знайомства. Зустрілася майбутня пара на роботі. Христина відразу неабияк сподобалася Григорію, тож чоловік запросив її на побачення. Відтоді й почався розвиток стосунків майбутнього подружжя.
Христина зізналася, що спочатку неохоче погодилася на зустріч з Григорієм, мовляв, було зовсім не до того. І ось вона вже 15 років щаслива, що таки наважилася піти на те перше побачення.