Чоловік змагатиметься з жінками: на Олімпіаду у жіночі змагання допустили важкоатлетку-трансгендера

Спортсменка з Нової Зеландії стане першим трансгендером у світі, який візьме участь в жіночих змаганнях на Олімпійських іграх.

Героїню нашої сьогоднішньої статті звуть Лорел Хаббард, зараз їй 43 і вона дочка новозеландського бізнесмена, хоча раніше була сином на ім’я Гевін. До зміни статі вона була одним з провідних важкоатлетів країни, проте на турніри міжнародного рівня їй потрапити не вдавалося.

Втім, незабаром після трансгендерного переходу, який відбувся у 2012-му, вже на жіночих змаганнях Лорел стала срібною медалісткою чемпіонату світу, а влітку цього року вона побореться за перемогу на Олімпіаді в Токіо, яка пройде з 23 липня по 8 серпня. Хаббард виступає в найважчій ваговій категорії — понад 87 кілограмів.

Лорел Хаббард — перший трансгендер, якого допустили до участі в Олімпійських іграх нарівні з жінками

Суперниці важкоатлетки висловили невдоволення у зв’язку з її появою на Олімпійських іграх. Як вони вважають, зміни в організмі Лорел на фізіологічному рівні після зміни статі не настільки значні, а тому вона має перед ними істотну перевагу.

Раніше представники спортивної громадськості неодноразово висловлювали свої побоювання з приводу того, що “нашестя трансгендерів” зробить змагання нечесними. З цим важко сперечатися, адже колишні чоловіки мають більш високий рівень тестостерону і більш розвинену мускулатуру. У зв’язку з цим такі учасники мають більші шанси на перемогу, ніж жінки.

Лорел Хаббард
Лорел Хаббард

До речі, трансгендерним спортсменкам дозволено виступати на Олімпіадах тільки за умови, що їх тестостерон не перевищував допустимий поріг протягом останнього року. Хаббард відповідає цій вимозі.

Схожі статті

Чим та як годували пасажирів на борту літаків у 2000-х роках: зараз люди мріють про сендвіч

На висоті тисяч метрів над землею у 2000-х роках було шикарне меню. Окремо готували для дітей і навіть для тих, хто дотримувався дієти. Нині ж можна отримати лише каву чи чай.

У Великобританії яструб кілька тижнів переслідував високих і лисих: Потапа з Ямою не знайшов

Англійське містечко Фламстед, що у північному передмісті Лондону деякий час тому стало епіцентром діяльності яструба Гарріса. Самиця пернатого хижака відкрила полювання на лисих чоловіків.

Заблукав у Тихому Океані: 61-річний перуанський рибалка 90 днів не був на суші. Що з ним зараз?

Перуанський рибалка повернувся додому після 90 днів перебування у відкритому океані. Як почувається чоловік зараз і про що розповів після дивовижної подорожі? Читайте подробиці у нашому матеріалі.

Як стати ідеальним кандидатом і отримати візу в США: 5 порад, щоб не “пролетіти” з документами

Що потрібно знати, щоб 100% отримати візу в США. Ці поради слід дотримуватися обов'язково, якщо не хочете "пролетіти" з документами. Також, відомо, які аспекти є найважливішими в цьому процесі.

Дар’я Білодід поцілувала Бреда Пітта: після розлучення з Анджеліною Джолі прийняв цей поцілунок

24-річна українська дзюдоїстка Дарʼя Білодід похвалилася спільним фото із Бредом Піттом. Спортсменці вдалося цьомкнути голлівудського актора в щічку. Дивіться світлини в нашому матеріалі.

Подорож у часі: літак з пасажирами вилетів в 2025 році, а приземлився в 2024 — як це можливо?

Чи можливо зустріти Новий рік, а потім — повернутись у минуле? Досвід пасажирів одного з транстихоокеанських авіарейсів свідчить, що це можливо. Розповідаємо читачам "Сенсації" їх дивовижну історію.