Конденсат і пліснява більше не “потурбують”: чим обробити поверхні, щоб забути про них надовго

Конденсат і пліснява більше не "потурбують" ваш дім. Експерт розповів, чим обробити поверхні, щоб забути про них надовго і майже ніколи не згадувати.

Тільки-но на вулиці опускається температура, велика кількість українців зіштовхується зі схожою проблемою: на вікнах, на дверях, іноді навіть на стінах накопичується конденсат, який стає передвісником неприємної картини: через декілька днів на цьому місці з’явиться пліснява.

Дехто вважає, що це напряму пов’язано з опаленням. Втім, це доволі хибний висновок. Якщо у будівлі недотриманні хоча б якісь норми, чекай на біду. І навіть висока температура в приміщенні не врятує від плісняви, і може навіть навпаки посприяти її зростанню.

У боротьбі з даним грибом люди часто під час ремонту йдуть на неймовірні кроки. Навіть позбавляються від частини штукатурки, аби раз і назавжди забути про цю проблему. Адже кажуть, що пліснява якщо поселилася на стіні, то звідти вже не піде.

Звік нами та дверями все набагато простіше. Як правило вони зроблені або з дерева, або з пластику. Тому вимити та обробити їх набагато простіше. І все ж таки і є методи, які допомагають назавжди забути про плісняву. Або принаймні надовго. Все ж таки обробляти стіни раз на 2 тижні і раз за всю зиму — це різні речі.

Експерт розповів, чим обробити поверхні від конденсату та плісняви

Експерт розповів, чим обробити поверхні від конденсату та плісняви

По-перше, у боротьбі з пліснявою допомагає звичайний оцет. Достатньо обробити його розчином проблемні ділянки і пліснява буде з’являтися набагато рідше. Окрім того, існують спеціальні фарби, які призначені запобіганню появи плісняви.

При зафарбовуванні вологих ділянок завжди слід використовувати спеціальну фарбу. Фарби, призначені проти плісняви, часто мають властивості, які також “лікують” проблему і запобігають її повторному виникненню.

Також варто звернути свою увагу на методу сушіння приміщення. Зараз асортимент подібних приборів дуже великий, і варто відмітити, що всі вони доволі потужні навіть у бюджетному ряді. При цьому, вони як правило не споживають багато електроенергії і являються дуже економічними.

Схожі статті

Секрет селян у 3 поколіннях: киньте “це” у грубку, щоб вона давала в 4 рази більше тепла

Вибір правильного палива та методів його використання може істотно підвищити ефективність вашого опалення. Тепла в домі буде набагато більше, якщо використовувати ці прості поради.

Якщо не хочете зайвих проблем із розсадою: у які ємності небажано висаджувати насіння

Досвідчені садівники та дачники ніколи не використовують цю тару для вирощування розсади. Якщо не хочете зайвих проблем, то прислухайтеся до цих порад.

Як часто треба поливати розсаду, щоб усе добре росло: городники прийшли до єдиного рішення

Городники розповіли, яку розсаду скільки потрібно поливати. А головне, як часто! Уже є чіткі відповіді на ці запитання, які ґрунтуються на досвіді городників із стажем.

Чому не можна викидати картопляні очистки: про це вам не розповість сусід по дачі

Хто б міг подумати, що насправді картопляне лушпиння може бути корисним не лише в побуті, а й на городі - чому його не потрібно викидати і де використоувати?

Як зменшити кількість пилу у домі та прибирати рідше: кілька способів, які точно допоможуть

Чим потрібно обробити всі поверхні вдома, щоб позбутися пилу на тривалий час. Експерти назвали спосіб, який допоможе зменшити кількість прибирань вдома. А також, забути про бактерії.

Пластикові пляшки від молока більше не викидаю: подруга навчила робити тримач губок для посуду

Ось чому пластикові пляшки з-під молока я більше не викидаю. Моя краща подруга навчила мене робити тримач губок для посуду. Неймовірно корисний лайфхак.