Чим замінити “Олів’є” та “Шубу”: як правильно “розвантажити” організм після святкових застіль

Ось і добігли кінця новорічні свята. У холодильниках вже не залишилося "Олів'є" та "Шуби", зате тяжкість у шлунку від рясних застіль ще не пройшла. Як "розвантажити" свій організм?

Кілька днів тому найпопулярнішим запитом у пошуковику Гугла були рецепти страв, у тому числі оригінальні способи приготування “Шуби” та “Олів’є”, а сьогодні питання, яке часто задається, звучить так – “як перебудувати свій організм на нормальне повсякденне харчування?”, “що зробити , щоб “розвантажити” шлунок? і “чим замінити “шкідливі” та калорійні продукти?”. Фахівці вже дали докладну відповідь.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Щоб допомогти організму після переїдання та адаптуватися до нормального режиму харчування, їжте невеликими порціями, але часто.

Поміняйте спосіб приготування їжі – якщо ви на Новий рік запікали та смажили, то спробуйте ці дні готувати свою їжу на пару.

Уникайте “шкідливих продуктів” і скоротите споживання паштетів, ковбас та сосисок, всіх видів сирів, у тому числі плавлених.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Відмовтеся на якийсь час від червоного м’яса – яловичини та свинини, маргарину, кетчупу та майонезу, а також гострих приправ.

Обмежте себе від солодкого – цукерок та кондитерських виробів, закусок з великим вмістом солі, грибів, кукурудзи, капусти, газування та алкоголю.

Чим замінити?

Експерти радять “розвантажувати” шлунок після рясних насичених святкових застіль нежирним сиром, яйцем, звареним некруто, кашами (рис, гречка, вівсянка), макаронами з твердих сортів пшениці.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Обов’язково в раціоні повинні бути свіжі овочі та фрукти без насіння та шкірки. Ідеально, якщо вони будуть у вареному чи протертому вигляді. З м’яса – нежирна риба чи птиця. З солодкого меду, з напоїв – кефір, чай і неміцна кава, а також трав’яні настоянки.

Схожі статті

Цієї помилки допускаються 99% господинь: чому не можна торкатися фаршу руками – всім на замітку

Зазвичай під час приготування фаршу, господині торкаються фаршу руками, щоб сформувати котлети, але насправді це є помилкою - чому так не можна робити?

3 найгірших сніданків, які точно не додадуть бадьорості зранку та негативно вплинуть на здоров’я

Дехто буде дуже здивований, коли дізнається, що ці найпопулярніші у світі сніданки не приносять ніякої користі. Більше того, навіть шкідливі для здоров'я. Чи готові ви відмовитись від них?

Хитрість, яка зробить ваш стіл завжди багатим: 1 дія, як продовжити свіжість червоної риби

Червона риба — делікатес, що належить до родини осетрових. Зокрема, до цього різновиду належать форель, кета, сьомга та інші. Як зберегти червону рибу свіжою якомога довше — розповідає "Сенсація".

Подруга порадила цю кашу від старіння для омолодження: не натішуся її користі та своєму вигляду

Регулярне споживання таких каш не тільки забезпечує корисними елементами організм, але й сприяє підтримці молодості та краси. Ця корисна звичка може стати елементом здорового способу життя.

Названо три продукти, які стають непридатними, якщо зберігати їх в холодильнику: 2 з 3 здивують

Нині майже всі господині надають перевагу зберігати продукти в холодильнику, але не всі знають, що деякі продукти краще туди не класти, адже вони будуть непридатними до споживання - про що йдеться?

Буде ніжною, соковитою і мʼякою: як розмʼякшити яловичину під час приготування – ТОП-3 способи

Часто після приготування яловичини виявляється, що вона жорстка і бажання її куштувати зникає одразу - як розм'якшити м'ясо ще під час його готування?