Буде ніжною, соковитою і мʼякою: як розмʼякшити яловичину під час приготування – ТОП-3 способи

Часто після приготування яловичини виявляється, що вона жорстка і бажання її куштувати зникає одразу - як розм'якшити м'ясо ще під час його готування?

Більшість українців уникають приготування яловичини через те, що її не завжди виходить ідеально приготувати, адже часто вона виходить жорсткою. Незважаючи на це, яловичина є дуже корисною, у ній міститься багато білка, заліза і вітамінів групи В. Щоб страва вийшла смачною, а м’ясо було ніжним – потрібно знати, як правильно його обирати.

Якщо ж ви купуєте його для приготування гуляшу або рулету, то слід купувати молоде м’ясо. Жир повинен бути світлого кольору, саме він зробить страву більш м’якою та ароматною.

Варто також звернути увагу і на свіжість м’яса, адже яловичина повинна бути твердою та мати яскраво-червоний колір. При натисканні на м’ясо, воно має швидко відновлювати свою форму. Також варто придати значення й даті упаковки та умовам зберігання, а якщо вона не упаковане, то перевірити ще й на запах.

Кулінари розповіли, як розмʼякшити яловичину під час її приготування
Кулінари розповіли, як розмʼякшити яловичину під час її приготування

Щоб зробити яловичину м’якшою, існує безліч методів – тушкування, смаження, запікання й варіння.

Для тушкування, спочатку потрібно обсмажити м’ясо, потім додати оцет, теплу воду і поставити на маленький вогонь. Якщо м’ясо не стає м’якшим, можна додати бальзамічний або винний оцет. Також можете додати кілька шматочків ківі, адже воно містить аскорбінову кислоту, тому м’ясо стає ніжнішим, або додати харчову соду.

Кулінари розповіли, як розмʼякшити яловичину під час її приготування
Кулінари розповіли, як розмʼякшити яловичину під час її приготування

Для смаження м’яса важливим правилом є – не солити його, адже тоді воно стане жорстким. Рекомендується використовувати мінімум олії, оскільки яловичина багата на жир, а сковорідка має бути розігріта максимально.

Для запікання яловичину слід трішки обсмажити, а потім готувати в духовці не вище 100 градусів, зазвичай цей процес займає приблизно 3+ години.

Для варіння слід взяти яловичину і помістити в каструлю, щоб воно було повністю покрите водою, вариться м’ясо до двох годин.

Схожі статті

Прихована загроза: експерти розповіли те, чого ви точно не знаєте про смажену картоплю

Після ретельних досліджень експерти з харчування розповіли, як регулярне вживання смаженої картоплі діє на рганізм людини. Цього ви точно не знали.

Не додавайте мед у чай, поки не дізнаєтеся 1 секрет: ось чому більшість робить це неправильно

Чай і мед - це ідеальне поєднання, адже виходить дуже смачно і здавалося б, що це корисно, проте це не зовсім так - чи можна пити цей напій з цим продуктом?

Вийде кращим, ніж магазинний: рецепт майонезу в домашніх умовах – буде густим і смачним

Нині все більше хочеться приготувати щось смачненьке власноруч, а не купити в магазині, зокрема й майонез - в чому тонкощі його приготування і як зробити все ідеально?

Лише 2 варіанти, чому так сталося: що зробити, щоб олія перестала пінитись на сковороді

Під час приготування можна зіштовхнутись з такою проблемою, коли починає пінитись олія - чому так стається і що зробити, щоб такого не траплялось?

1 дія і гарнір, як у ресторані: лайфхак, як зробити гречку розсипчастою – 3 хвилини вашого часу

Гречку полюбляють їсти мільйони українців, але меншість забуває про те, як важливо, щоб вона була розсипчастою та мала ще більш приємний смак - лайфхак, як це зробити.

З якого м’яса не роблять тушонку і чому: шеф-кухарі розсекретили факт, про який не всі знають

Тушонка — універсальний продукт, який стає і доброю вечерею, і до сніданку пасує. З яких різновидів мʼяса можна готувати тушонку, а з яких — ні? Читайте подробиці у матеріалі "Сенсації".