Чому не можна тримати вдома монстеру чи азалію і чи насправді в цих рослин – “чорна” енергетика

Зелені рослини останніми роками стали невідʼємною часткою домашніх інтерʼєрів. Однак існують квіти, які в кімнатах краще не тримати. Що це за рослини — розповідає "Сенсація".

Кімнатні квіти — чудова прикраса для домашнього інтерʼєру. Проте, не кожну рослину можна тримати в будинку. Адже деякі з них мають важку енергетику і користі мешканцям точно не принесуть.

Перед тим, як купувати додому нові квіті — обовʼязково вивчіть їхні характеристики. Справа в тому, що в стеблах та листках деяких домашніх культур міститься отруйний сік. Тому вони складають небезпеку для тих, хто живе в будинку.

Серед рослин, які не можна тримати в оселі, квітникарі особливо виділяють азалію та монстеру.

Азалія

Азалія — отруйна рослина, яка становить серйозну небезпеку для людини. Якщо сік небезпечної квітки потрапить в організм, то це може призвести до нудоти, блювоти, запаморочення і навіть порушень в роботі серця.

Квітникарі розповіли, чому не можна тримати в будинку азалію
Квітникарі розповіли, чому не можна тримати в будинку азалію

Крім того, в азалії занадто сильний аромат і тому її категорично не можна тримати в приміщенні із поганою вентиляцією та зачиненими вікнами.

Нерідко в народі можна почути, як азалію називають “квіткою смерті”. І все — через вміст токсинів, які можуть стати отрутою для людського організму. Квітникарі застерігають, що азалію не можна тримати в будинку, де живуть тварини чи маленькі діти.

Монстера

Чому не можна тримати в будинку монстеру
Чому не можна тримати в будинку монстеру

Монстера — ще одна квітка, яка користується великим попитом у поціновувачів кімнатних рослин. Взагалі вона безпечна для людини, але на її красивому листі ростуть маленькі і ледве помітні голочки. Тому працювати з квіткою слід в захисних рукавичках.

Згідно із народними повірʼями — монстера не дуже добре впливає на енергетику в оселі. Вважають, що гостре листя робить її енергетичним вампіром. Через це зелена рослина поглинає позитивну енергетику, а крім того — вносить дисбаланс в життя людини та погіршує самопочуття.

Існують й інші забобони щодо монстери в будинку. Ця рослина здатна поглинати і негативну енергію. Якщо у вас поганий настрій — треба трохи постояти поряд із горщиком, в якому росте квітка.

Квітникарі радять вирощувати монстеру тільки в кімнатах, де панує негативна енергетика.

В цьому випадку квітка буде діяти навпаки та очистить навколишній простір від усього негативу.

Схожі статті

Які овочі можна посадити в тіні та півтіні: урожай без сонця гірше не стане, тільки краще

Городники пояснили, чому не слід боятися садити овочі в тіні, або півтіні. А головне, що навпаки росте і розвивається добре, саме тоді, коли немає прямого сонячного світла.

До початку лютого потрібно розсипати це копійчане добриво під дерева і кущі: садівнича хитрість

Городники пояснили, що слід розсипати під дерева та кущі до початку лютого, щоб був чудовий старт для нового урожаю. Відомо, яке природне добриво здатне неабияк покращити стан вашого саду.

Ніколи не садіть насіння без попереднього замочування: проросте в 2 рази швидше і врожайніше

Городники розповіли про необхідну процедуру, яка допоможе отримати максимально хороший урожай. Це прискорює зростання рослин і забезпечує їх міцний "старт" ще перед їхньою посадкою.

Городні секрети предків: як захистити помідори від фітофтори – дадуть в 5 разів більше врожаю

Фітофтороз — розповсюджена проблема, через яку багато городників отримують мінімальний врожай томатів. Які секрети захисту помідорів від фітофтори існують — розповідає "Сенсація".

Володимир Ярославський питав, ми відповіли: чим “підгодувати” його розмарин, щоб він ріс краще

За допомогою яких добрив догляд за розмарином допоможе виростити не лише здорову рослину, а й смачні листочки, які можна використовувати для приготування улюблених страв. Садівники знають відповідь!

Чи можна не прибирати новорічну ялинку, якщо не хочеться: чи впливає це бодай на щось

Психологи пояснили, чому є люди, яким не хочеться прибирати новорічну ялинку після свят. Так-так, цьому є пояснення, ще й яке. Утім, чому все ж таки, це бажано зробити.