Зробіть це перед першою обробкою саду і зберете величезний врожай. Кращі прийоми від садівників

Для того, щоб отримати найкращі врожаї, а також захистити свої рослини від недуг, обов'язково необхідно обробляти свій сад. Але що варто зробити перед самою обробкою?

Садівники не з чуток знають, чим може обернутися нехтування обробкою рослин від шкідників та хвороб. В результаті може не бути не тільки врожаю, але й самі рослини починають хворіти так, що вивести їх із цього стану буває неймовірно складно.

Втім, перед обробкою препаратами необхідно зробити ще дещо, і про це знають здебільшого лише професійні городники. У нашому матеріалі ми розповімо вам, як підвищити життєздатність ваших рослин, а також збільшити потенціальні врожаї.

Городник розповів, що треба зробити перед першою обробкою саду

Городники розповіли, що потрібно додати у воду для поливу розсади помідорів
Городник розповів, що треба зробити перед першою обробкою саду

Є кілька основних нюансів, які обов’язково треба врахувати перед обробленням саду. Перш за все, потрібно провести обрізання з використанням мідьвмісного фунгіциду. Справа в тому, що він дезінфікує місця зрізів, не даючи змоги грибковим інфекціям проникнути в рослину. Але при цьому пам’ятайте, що кількість міді необхідно уважно контролювати, так як це є важким металом, що може накопичуватися у грунті та рослинах. Допускається не більше трьох обробок за сезон. Як правило це 2 обробки навесні і 1 восени.

І безумовно пам’ятайте, що необхідно захищати свою шкіру та дихальні шляхи. Вдягайте респіратор, а якщо його немає вдома, хочаб медичну маску.

Якщо так сталося, що ви пропустили обробку і у вас вже є бруньки, є сучасні фунгіциди, які можна застосовувати під час їх розпускання.  Крім того, обробляючи дерево чи кущ, забезпечте повне покриття розчином.

Пам’ятайте, що обробленим має також бути ґрунт. У всю зиму поки листя знаходилося на землі, вона також активно заражалася, і має бути оброблена.

Зверніть свою увагу на сучасних виробників препаратів для обробки рослин. Наприклад, швейцарське компанії створюють доволі легкі препарати, для того, аби не нашкодити екології, але часто вони абсолютно не ефективні в українському кліматі.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?