100% дієвий спосіб: рецепт розчину, через який колорадський жук забуде дорогу до вашої ділянки

Колорадські жуки є частими гостями на ділянках, але існують методи, які допоможуть вам зробити так, що ви більше їх не побачите - приготуйте один простий розчин.

Колорадські жуки є непроханими гостями для кожного дачника, тож пропонуємо вам дієвий метод, який допоможе позбутись цих шкідників з вашої ділянки. Досвідчені городники радять для захисту картоплі від жуків використовувати гірчицю, яку потрібно посадити разом із грядками картоплі.

Річ у тім, що аромат гірчиці відлякує цих шкідників, тож вони не чіпають картоплю й зникають. Проте, щоб трішки зекономити ваш час і місце на ділянці, ви можете не висаджувати саму гірчицю, а приготувати розчин за 2 хвилини. Для цього вам потрібно розчинити 200 грамів гірчичного порошку у 10 літрах гарячої води і дати настоятись цій суміші протягом 3 годин. Потім необхідно додати туди 5 столових ложок оцту та 50 грамів натертого мила (господарського). Все це ретельно перемішайте і готово!

Городники розповіли дієвий спосіб, як позбутись колорадських жуків на ділянці
Городники розповіли дієвий спосіб, як позбутись колорадських жуків на ділянці

Як тільки ви приготуєте розчин, одразу можете його використовувати для обробки картопляних кущів. Цей спосіб є легким і простим, так як не потребує багато інгредієнтів, а ті, що потрібно, знайдуться у кожного під рукою.

Також ще одним ефективним методом відлякування колорадських жуків можуть стати рослини. Спеціалісти рекомендують висаджувати поруч із картоплею цибулю, часник, квіти, м’яту, коріандр, пижмо.

Городники розповіли дієвий спосіб, як позбутись колорадських жуків на ділянці
Городники розповіли дієвий спосіб, як позбутись колорадських жуків на ділянці

Пижмо – це ідеальний варіант, адже дана рослина має яскравий виражений запах, який не подобається шкідникам. Теж саме стосується м’яти та розмарину.

Однак, не слід забувати, що лише посадка цих рослин вам не допоможе. Досягти найкращого результату можна, якщо використовувати й інші методи, наприклад, розчин з гірчицею. Саме завдяки комбінованому підходу вам вдасться відлякати колорадських жуків раз і назавжди.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?