Герань у лютому тільки цього й чекає: одразу випустить шапку квітів – краще гортензії

Взимку герань може не тільки не нарощувати листя, але й не демонструвати бажання квітнути. Втім, простимулювати його дуже просто, головне знати як.

Що б хто не казав, герань, за своєю красою, дуже схожа на гортензію. При цьому, вона набагато легша у догляді, не примхлива, рідко хворіє і вимагає менш родючої землі.

Велика кількість господинь після експериментів все ж таки повертається до цієї квітки, так як вона готова потерпіти, і почекати, якщо про неї забули. Втім, своїм зеленим улюбленцям хочеться дати усе найкраще. І так само виникає бажання, щоб вони радували нас не тільки влітку, але й взимку. Це вже складніша задача, адже у холодний сезон герані не вистачає сонячного світла, аби стимулювати ріст квітконосів.

Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Квітникарі розповіли, як правильно підживлювати герань
Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Є дуже простий спосіб це зробити — поставити фітолампу, яка як правило стає не просто помічником, а справжнім спасінням, коли на небі сонця не буває тижнями.

Але існує спосіб не фізичний, більш хімічний. Для цього вам знадобиться знайти на своїх полицях нашатирний спирт.

Для досягнення найкращого результату, вам знадобиться 2 мл нашатирного спирту, 1 літр відстояної води. Усе це необхідно перемішати, розігріти до кімнатної температури, а потім полити квітку під корінь.

Для стимуляції рясного цвітіння необхідно розвести 1 г монокалій фосфату в 1 літрі води і так само поливати рослину. Раз на тиждень буде більш ніж достатньо для того, щоб герань незабаром стала схожа на королеву саду.

Також не забувайте, що під кінець зими необхідно почистити усі свої рослинки від зайвих пагонів та листя, а також видалити усі частини, які пожовтіли. Обрізка ніяким разом не пошкодить вашим улюбленцям, а лише простимулює кращий ріст.

Причини, чому здорова герань починає в'янути на очах
 Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Після їх видалення рекомендується рясно поливати рослину, додавати добрива, і якщо ваші підопічні люблять це – обприскувати.

Схожі статті

Не в навозі щастя: головний прийом, який допоможе зібрати по відру картошки з куща

Багато городників впевнені у тому, що без гарного добрива не можна чекати гарного врожаю. Вибір підкормки для бараболі – особливий етап, який забезпечить найбажаніший та щедрий врожай.

Обробіть персик під час цвітіння цими 2 засобами: шкідники підуть, а бджолам нічого не буде

Персик — культура непроста у догляді і недовговічна. Але його фрукти настільки смачні і соковиті, що кожного разу розумієш — вся робота була проведена недарма.

Диво для грядки з кульбаб: так просто і корисно, але мало хто знає, як приготувати це добриво

Кульбаби здатні наробити метушні на ділянці, адже розмножуються швидко, ростуть по годинах, і заполонять собою усю територію. Але це можна обернути собі на користь.

Раніше це викидалося, а тепер працює за трьох: ніколи не недооцінюйте це бадилля

Після овочів залишається доволі багато бадилля, яке як правило просто відправляється у сміттєвий бак. Але насправді в ньому дуже багато користі.

Не робіть цих помилок: чому вишня та черешня виділяють бурштинову смолу – потрібна допомога

Якщо на плодових деревах ви помітили крапельки смоли бурштинового відтінку, це повинно вас насторожити. Це камедь, і з нею, на жаль, знайомі багато садівників. Спробуймо розібратися.

Не знаєте, що посадити вдома? Ці 3 рослини притягують удачу, гроші та душевний спокій

Не секрет, що деякі рослини здатні повпливати на ваше життя в прямому сенсі - принести вдачу, щастя, гармонію, добробут і багато чого іншого - які три кімнатні рослини мають бути у вашій оселі?