Не засіб, а інсектицид у квадраті: всього 5 крапель — тарганів як вітром поздуває

Цей домашній засіб є чудовою альтернативою тому, що продають у магазинах. Але він натуральний, безпечний, має приємний запах, коштує копійки і діє дуже ефективно.

Таргани є найбільш неприємними шкідниками, що можуть з’явитися в будинку, або в квартирі. Сама думка про їх появу викликає обурення! Боротьба з ними іноді здається безнадійною, і навіть використання хімічних засобів може бути не тільки дорогим, а й шкідливим для здоров’я всіх тих, хто мешкає у домівці. Якщо ви шукаєте безпечний та ефективний спосіб позбутися цих неприємних комах, є кілька домашніх засобів, які допоможуть прогнати їх без зайвих витрат і шкоди для здоров’я.

Одним із таких засобів є ефірні олії. Вони мають сильний аромат, який таргани не переносять, і здатні проганяти їх з будь-якої хати. Це натуральний і безпечний метод, який можна використовувати навіть у квартирах з маленькими дітьми або домашніми тваринами. І найкраще те, що для виготовлення засобу знадобиться лише кілька крапель ефірної олії, яку можна купити навіть в звичайному супермаркеті.

Експерти пояснили, який домашній засіб здатен прогнати всіх тарганів із квартири
Експерти пояснили, який домашній засіб здатен прогнати всіх тарганів із квартири

Вибір олії залежить від ваших вподобань і того, яку ароматерапію ви хочете застосувати у своєму домі. Наприклад, м’ята, цитрус, лаванда і евкаліпт — це найбільш популярні варіанти для боротьби з тарганами. М’ятна олія відома своїм освіжаючим запахом і здатністю відлякувати комах, тоді як цитрусові, такі як лимонна чи апельсинова, мають сильний запах, який добре діє на тарганів, але не завжди може бути приємна всім людям. Насамперед, через свою різкість та насиченість. Лаванда та евкаліпт теж є потужними природними засобами, що добре проженуть всіх тарганів.

Щоб приготувати засіб, вам потрібно просто взяти невелику кількість води й налити її в пульверизатор, туди ж додати кілька крапель ефірної олії. П’яти крапель буде достатньо для того, щоб створити потужний аромат, який не переносять тарган. Після цього просто добре перемішайте розчин і розпиліть його в місцях, де часто з’являються ці комахи — на кухні, за плінтусами, у кутах та інших прихованих місцях (під ліжком, за столиками, за диваном). Олія також може потрапляти на поверхні, на яких таргани часто ходять, тому вона буде не тільки відлякувати, а й перешкоджати їх подальшому пересуванню.

Цей засіб має ще одну перевагу — він не залишає плям і не викликає неприємного запаху в домі після використання. Навпаки, ефірні олії можуть навіть покращити атмосферу у вашій оселі. Окрім того, вони не шкодять навколишньому середовищу, тому є повністю безпечними.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.