2 ложки цукру і весь город в овочах: кожного року так роблю і врожайність збільшується вдвічі

Підвищити врожайність на городі легко, якщо зробити кілька дій, які вам у цьому посприяють - ось, що треба знати, щоб весь сад був у великих і смачних плодах.

Кожен городник намагається забезпечити гарні умови кожній рослині по догляду, щоб потім отримати величезний врожай, а також багато хто вдається до деяких способів, щоб підвищити врожайність. Один із таких перевірених методів – це надати достатнє запилення рослинам, а це залежить саме від активності бджіл.

Ні для кого не секрет, що саме ці комахи є основними запилювачами, тому спеціалісти часто радять використовувати перевірений роками метод, який передався від бабусь та дідусів, йдеться про застосування цукру. Саме цей продукт здатний привернути увагу бджіл і покращити запилення.

Городники розсекретили дієвий метод, як отримати величезний врожай на городі
Городники розсекретили дієвий метод, як отримати величезний врожай на городі

Процес приготування дуже простий, вам знадобиться дві столові ложки білого гранульованого цукру, які потрібно розчинити в одній столовій ложці теплої води. Даний розчин варто перелити в кришку і поставити на ділянці, де ростуть плодові дерева, чагарники, квіти.

Щоб ефективність цього методу була ще кращою, рекомендується ставити дану суміш у тих місцях, де немає вітру і протягів, де бджоли зможуть легко знайти її. Такий спосіб буде актуальний не лише навесні, а й протягом усього літа та осені. Завдяки приготовленому розчину бджоли частіше будуть відвідувати сад, сідати на квіти, і буде відбуватись запилення.

Городники розсекретили дієвий метод, як отримати величезний врожай на городі
Городники розсекретили дієвий метод, як отримати величезний врожай на городі

Також слід не забувати про те, що необхідно підтримувати гарний стан ґрунту, для цього слід застосовувати органічні та мінеральні добрива. Потрібно обробляти верхній шар землі, щоб уникнути її ерозії та здійснювати меліорацію. Висока врожайність залежить і від правильної сівозміни культур, потрібно обирати якісне насіння та застосовувати перевірені засоби від шкідників і грибкових захворювань.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.