Білокрилка на квасолі – прощавай, врожай! Як впоратися з цим шкідником: 2 швидких способи

Білокрилка є досить поширеним шкідником, якого доволі часто можна зустріти на городі на рослинах, але прибрати їх не так легко - ці два народні способи є найкращими, адже супер ефективні.

Білокрилка – це шкідник, який становить серйозну загрозу для багатьох рослин на городі, зокрема для квасолі, огірків, помідорів, капусти та інших. Ці дрібні комахи наносять шкоди, через те, що харчуються соками рослин, в результаті це призводить до серйозних пошкоджень і навіть повного знищення врожаю.

Протягом свого життя самка білокрилки здатна відкласти до 130 яєць, з яких виходять личинки і харчуються соками рослини, виснажують її та порушують фотосинтез. Також білокрилка є переносником збудників різних небезпечних хвороб, які ще більше посилюють їхній шкідливий вплив на рослини. Хоч і ці комахи розповсюджуються при температурі до 24 градусів, але на холоді, при температурі нижче 10 градусів, вони не виживають.

Городники розповіли, як назавжди позбутись білокрилки на рослинах
Городники розповіли, як назавжди позбутись білокрилки на рослинах

Найчастішими причинами, чому розповсюджується білокрилка – це висока температура та підвищена вологість. Цей шкідник зʼявляється у закритих ґрунтах, де погана вентиляція повітря, а також у загущених посадках. Слабкий імунітет рослин сприяє розвитку шкідника, так рослини, які отримують обприскування замість поливу, стають більш вразливими до атак білокрилки.

Для боротьби з цим паразитом, рекомендується використовувати народні методи, такі як настоянка з цибулевих або часникових стрілок. Для приготування вам знадобиться 100 г стрілок, які необхідно подрібнити в блендері та помістити їх у герметичну ємність для настоювання протягом тижня. Після цього настій потрібно змішати з пʼятьма літрами води і можна використовувати для обробки рослин і ґрунту. Таку обробку варто проводити раз на два тижні.

Городники розповіли, як назавжди позбутись білокрилки на рослинах
Городники розповіли, як назавжди позбутись білокрилки на рослинах

Наступний метод полягає у використанні розчину з тертого господарського мила. Для цього необхідного 100 грамів мила розчинити у шести літрах води. Оброблювати рослини даним розчином потрібно раз на десять днів. Розчин варто наносити на листя з виворітного боку за допомогою губки.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.