1 дія – і нереальна петрушка у вас в кишені! Саджаю щороку тільки так і отримую ароматну зелень

Петрушка повинна бути на городі у кожного дачника, адже вона є незамінним продуктом на кухні, а також невибаглива у догляді - що потрібно знати про вирощування цієї зелені?

Вирощування ароматної петрушки є доволі простим завданням, якщо знати, як правильно доглядати за рослиною, щоб отримати великий і смачний врожай. На початку весни починається сезон посадок різних культур, тож саме тоді і можна почати висівати овочі й зелень. У березні вже висаджують петрушку, яка через свою стійкість до низької температури, здатна швидко прорости.

Найкращим періодом для посіву цієї зелені є березень і квітень, а також висаджують її на початку травня, тоді коли температура стабільно не менше пʼяти градусів тепла. Рекомендується висівати петрушку в дні зростаючого місяця.

Городники розповіли, як виростити соковиту й ароматну петрушку навесні
Городники розповіли, як виростити соковиту й ароматну петрушку навесні

Щоб отримати величезний врожай петрушки, важливо правильно підготувати ділянку. Для її посадки найкраще підійде сонячне місце, так як зелень потребує багато світла для свого росту. Петрушка любить воду, проте не надмірний полив, особливо якщо ґрунтові води знаходяться близько до поверхні.

Перед посівом необхідно підживити землю органічними чи мінеральними добривами, які будуть живити зелень необхідними речовинами. Щоб насіння швидше проросло, рекомендується попередньо замочити його на 24 години в теплій воді, воду слід змінювати кілька разів протягом цього часу.

Городники розповіли, як виростити соковиту й ароматну петрушку навесні
Городники розповіли, як виростити соковиту й ароматну петрушку навесні

Ґрунт потрібно зволожити за два дні до посіву, щоб вона встигла ввібрати в себе достатню кількість води. Насіння слід висівати на глибину не більше 2 см, а також між рослинами повинна бути достатня відстань, щоб вони не затінювали одна одну.

Відстань має бути близько 20 см, а деякі городники радять сіяти насіння зигзагом. Варто зазначити, що петрушка не любить вологих, низьких місць, де може накопичуватись вода. Такий ґрунт призводить до гниття коріння і пожовтіння листя.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.