Хто сказав, що кавуни ростуть лише на півдні? Виростіть їх на балконі у пластиковій пляшці

Якщо хочеться влітку соковитого та солодкого кавуна, подумайте, можливо, краще спробувати виростити його на власному балконі? Розповідаємо, як це зробити.

Вже велика кількість людей спробувала цей метод, і є маса відгуків, в яких користувачі діляться своїми враженнями. Зазвичай вирощування кавуна стає успішним експериментом для тих людей, які проживають в квартирі і не мають можливості посадити щось на власній грядці.

Але якщо підійти до цієї задачі з впевненістю у своїх силах та певними знаннями, все обов’язково вийде. Розповідаємо нашому матеріалі, як посадити та виростити кавун на балконі.

Як виростити кавун на балконі в пластиковій пляшці?

Городники пояснили, які є нюанси в сортах кавунів при вирощуванні у теплицях
 Як виростити кавун на балконі в пластиковій пляшці

Так як куріння у кавуна з часом розростається сильно, нам необхідно взяти тару побільше. Тому пластикова пляшка нам потрібна об’ємом приблизно у 5-7 л. Чим більша тара, тим більше простору для розвитку коріння, і відповідно більший кавун ви можете отримати в результаті.

Так, спочатку необхідно зрізати верхню частину пляшки, а на дні зробити спеціальні отвори, щоб зайва волога виходила. Якщо цього не зробити, грибок не змусить на себе чекати, а ґрунт зацвіте.

Далі нам необхідно підготувати насіння. Рекомендуємо залишити його у воді приблизно на 6-12 годин. Тим часом зберіть землю для пляшки та обов’язково проведіть термічну обробку для того, аби позбавитися від можливих захворювань та шкідників. Це можна зробити у звичайній духовій шафі.

На дно також варто скласти каміння для того, щоб був якіснішим дренаж. Далі наповнюємо тару землею та висіваємо насіння у кількості 2-3 штуки. Добре поливаємо нашу штучну грядку та накриваємо її харчовою плівкою. Час від часу зволожує та ґрунт з пульверизатора.

Незабаром з’являться паростки, яким необхідне сонячне світло та регулярний полив.

Краще поливати кавун теплою водою, так як коріння можуть негативно реагувати на холод і отримувати температурний шок. Для кращого плодоношення вносьте калійні добрива. Також можна придбати універсальні мінеральні добрива з великою кількістю необхідних для розвитку будь-якої рослини речовин.

Коли на кущику з’являться квітки, обов’язково проведіть запилення пензликом. За необхідністю під час розвитку рослини необхідно буде встановити опори. Також подбайте про те, щоб на кущі не було занадто багато плодів, інакше рослина не зможе впоратися із таким навантаженням, так як в неї буде недостатньо ресурсу.

Плодоношення завершиться приблизно через 90 днів після посадки насіння. Коли ви побачите жовту пляму на кавуні, можете сміливо зривати плід.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.