Тримається так, що зубами не відірвати: вливаю в побілку для дерев обовʼязково ще 1 продукт

Побілка — прекрасний прийом, який городники використовують з метою захисту своїх рослин від зовнішніх чинників, включаючи перепади температури та життєдіяльність шкідників.

Він завжди був популярним, адже був також доступний навіть для бідніших шарів населення. Ця процедура коштувала копійки, і обходилася всього у декілька годин вільного часу. Достатньо для того, аби увесь сезон почуватися спокійним за здоров’я власних рослин.

Побілка корисна не тільки тому, що вона захищає кору дерев від подразників. Коли після тривалого холоду починає світити сонце, її поверхня нагрівається, що в результаті може призвести до розривів та травм. Вапно захищає кору від цієї загрози і дозволяє залишити дерево свій естетичний вигляд.

Окрім того, побілка вважається ефективною і у питаннях боротьби зі шкідниками, і у питаннях захисту від грибкових захворювань. З якої сторони не глянь, лише плюси. Але є нюанси. Наприклад, у багатьох людей побілка просто відвалюється. Особливо часто це стається через непогоду.

Рясні дощі, невеликі паводки, вітер, який призводить до механічних пошкоджень, — усе це фактори, які можуть зіпсувати вашу роботу. Але деякі городника знають, як зробити прекрасний розчин, що буде триматися, наче камінь.

Що додати у розчин для побілки дерев

Чи потрібно оновлювати побілку саду навесні
Дачник розповів, що додати у розчин для побілки дерев

Вам знадобиться дотримуватися стандартної рецептури приготування вапняного розчину, можна додати невелику кількість мідного купоросу, який використовується у якості фунгіцидів, але також внести невелику кількість білої фарби. На відро води це зазвичай 100 мілілітрів, не більше. Шкоди дереву у таких незначних кількостях вона не принесе, але зробить вапняний розчин набагато міцнішим.

Також пам’ятайте, що важливо білити дерево правильно. Багато хто заради своїх естетичних поглядів стовбур фарбує лише наполовину, але необхідно це робити до початку гілок. Інакше ніякого сенсу від нанесеного вапна не буде, і воно не допоможе.

Нагадуємо, що на даний момент часу для побілки стає все менше, адже зробити це необхідно до розпускання бруньок.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.