1 інгредієнт, який збільшить ваш врожай на 70%: що додати в лунку при посадці цибулі

При посадці цибулі дачники з досвідом додають один цікавий інгредієнт, який підвищує їм врожайність - що потрібно додати, щоб овоч вродив на славу.

Квітень є найкращим часом для посадки цибулі, адже в цей період земля вже достатньо прогріта, а ймовірність холодних заморозків мінімальна.

Перш ніж  висаджувати цибулю, потрібно знати кілька основних правил. Відстань між рослинами має складати 15 сантиметрів. Що стосується глибини посадки, то вона не повинна перевищувати 5 сантиметрів. Важливо також розташувати ряди належним чином – відстань між ними має бути 20 см, але цифра може змінюватись в залежності від конкретних умов і типу цибулі.

Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі
Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі

Часто дачники сперечаються між собою, чи потрібно обрізати верхівку цибулі при посадці. Багато хто радить це робити, адже вважають, що така процедура допомагає росту пера і робить його однакової довжини. Проте, в більшості випадків така дія може призвести до негативних наслідків. У процесі обрізки легко пошкодити цибулину, в результаті вона почне гнити. Не слід виключати такого варіанту, що рослина заразиться через потрапляння хвороботворних бактерій у відкритий зріз.

Щодо підживлення цієї культури, найефективнішим є використання золи. Цей інгредієнт додають прямо в лунку при посадці, адже він здатний знизити кислотність ґрунту, а також зола багата на калій, кальцій, магній, фосфор, які так необхідні для цибулі. Зола чудово бореться з грибковими хворобами.

Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі
Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі

Городники радять внести 5 грамів золи до кожної лунки. Також можна використовувати суперфосфат, компост або перегній. Ще дачники радять застосовувати сіль під час посадки цибулі, вона допомагає боротись з цибулевими мухами.

Щодо підживлення, нітроамофска є чудовим варіантом. Важливо дотримуватись правильного дозування, щоб не було проблем із врожаєм. Спочатку слід позбутись бурʼянів і прополоти ділянку. Потім нітроамофоску слід розподілити по поверхні ґрунту, добриво потрібно змішати з ґрунтом і після цього можна переходити до посадки цибулі, рясно поливаючи грядку.

Схожі статті

Ці нескладні прийоми дозволять отримати набагато більше малини: чому б не спробувати у 2025 році

Всі ці нескладні прийоми дозволять отримати набагато більший урожай смачних та корисних ягід малини, але є один особливий метод, про який незаслужено забули. Чому б не спробувати його у 2025 році?

Морква, горох, часник і салат: що поєднує ці культури – неприйняття добрива, яке завдає шкоди

Ці культури однаково не переносять одне із найпопулярніших серед садівників та городників недорогих органічних добрив, яке може зіпсувати весь урожай.

Перше підживлення для перців: 2 добрива, які варто дати рослинам після висаджування на городі

Якість та кількість врожаю перців багато в чому залежить від того, як ви підживите рослини на початку. Важливо не пропустити вдалий момент, але й не перестаратися з добривами.

3 сорти незвичайних помідорів, які варто посадити хоча б раз: справжня прикраса для грядки

Якщо ви захоплюєтеся городництвом, вам варто обов'язково спробувати посадити ці неймовірні сорти помідорів, які виглядають надзвичайно, а смакують неймовірно.

Головний весняний “чек-лист” на дачі: як правильно розбудити рослини в саду після зими

Для того, аби отримати розкішний сад вже у наступні декілька тижнів, необхідно правильно підійти до питання пробудження рослин. Як це зробити?

Мухи в домі зникнуть за 5 секунд: ставимо цей продукт з холодильника на вікно, і готово

Мухи часто оселяються в наших квартирах та заважають, але на диво існує кілька простих та ефективних способів вирішення цієї проблеми - вам знадобиться один простий продукт.