Тільки він і ніякий інший: мій сорт-фаворит огірків, який щороку дає рекордний врожай

У квітні температура стає більш стабільною, температура повітря підвищується, тому стають готовими до висаджування огірки - який сорт обрати, щоб зібрати ВАУ врожай?

Вибір найкращого сорту огірків для посадки залежить від клімату, типу ґрунту та особистих смакових уподобань дачника, який хоче отримати МЕГА врожай цієї культури. Одні сорти є стійкими до низької температури і дають ранній врожай, тоді як інші є стійкими до хвороб та стабільно дають щедрий врожай. Городники часто надають перевагу сортам, які є високоврожайними, витривалими та універсальними.

Делікатесний

Цей сорт є ранньостиглим, він добре переносить короткочасне похолодання. Його плоди мають циліндричну форму, а також вони ідеально підходять для консервації.

Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування
Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування

Квітневий

Він теж є ранньостиглим гібридом, цей сорт не є вимогливим до тепла, тому ідеально підходить для посадки в квітні, перші огірочки можна отримати вже на 55 день після посадки. Плоди цього сорту невеличкі за розміром та мають чудовий смак. Також сорт є стійким до захворювань, тому не доведеться витрачати шалені кошти на хімічні засоби.

Гектор

Даний сорт є гібридним і компактним варіантом, який родить хрусткі та супер смачні плоди, які мають характерні невеликі горбики. “Гектор” витримує короткочасні низькі температури, тому вважається стійким до поганих погодних умов.

Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування
Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування

Для того, щоб отримати величезний врожай огірків, потрібно вибрати правильний час для посадки. Рослини слід висаджувати тоді, коли температура ґрунту буде стабільно +10. Холодний чи надто вологий ґрунт призведе до загибелі культури.

Також слід знати, що існує кілька рослин, після яких не варто вирощувати огірки, адже врожаю не буде. Річ у тім, що такі овочі мають схожі вимоги до ґрунту, піддаються до однакових хвороб і шкідників. До таких культур належать баклажани, цукіні, гарбузи, дині, кабачки, люфа, патисони.

Схожі статті

Не в навозі щастя: головний прийом, який допоможе зібрати по відру картошки з куща

Багато городників впевнені у тому, що без гарного добрива не можна чекати гарного врожаю. Вибір підкормки для бараболі – особливий етап, який забезпечить найбажаніший та щедрий врожай.

Обробіть персик під час цвітіння цими 2 засобами: шкідники підуть, а бджолам нічого не буде

Персик — культура непроста у догляді і недовговічна. Але його фрукти настільки смачні і соковиті, що кожного разу розумієш — вся робота була проведена недарма.

Диво для грядки з кульбаб: так просто і корисно, але мало хто знає, як приготувати це добриво

Кульбаби здатні наробити метушні на ділянці, адже розмножуються швидко, ростуть по годинах, і заполонять собою усю територію. Але це можна обернути собі на користь.

Раніше це викидалося, а тепер працює за трьох: ніколи не недооцінюйте це бадилля

Після овочів залишається доволі багато бадилля, яке як правило просто відправляється у сміттєвий бак. Але насправді в ньому дуже багато користі.

Не робіть цих помилок: чому вишня та черешня виділяють бурштинову смолу – потрібна допомога

Якщо на плодових деревах ви помітили крапельки смоли бурштинового відтінку, це повинно вас насторожити. Це камедь, і з нею, на жаль, знайомі багато садівників. Спробуймо розібратися.

Не знаєте, що посадити вдома? Ці 3 рослини притягують удачу, гроші та душевний спокій

Не секрет, що деякі рослини здатні повпливати на ваше життя в прямому сенсі - принести вдачу, щастя, гармонію, добробут і багато чого іншого - які три кімнатні рослини мають бути у вашій оселі?