Як гусінь захоплює ділянки та як їй завадити: 4 кроки, і більше ніяких гілок у павутинні

Гусінь може принести багато турбот будь-якому садівнику, що вже і казати про великі ферми. Але якщо подбати про це питання вчасно, цього можна уникнути.

Питання з даним шкідником стоїть настільки гостро, що про здоров’я рослини дбають на рівні самоврядування міста. Ландшафтні дизайнери та комунальні служби мають вчасно обробити дерева від шкідників, щоб у серпні вони не перетворилися на голі стовбури та гілки.

Необхідно зазначити, що обробляти інсектицидами рослини, коли вони вже почали проявляти ознаки життєдіяльності гусені — це не ефективно. Хоча шкідник загине, естетично вже нічого не виправити.

Півбіди, коли мова йде саме про красу міста чи присадибної ділянки. Набагато серйозніше ситуація, коли ми маємо справу з плодовими деревами, і хочемо отримати урожай. Як запобігти подібній катастрофі?

Експерт розповів, як побороти гусінь на ділянці

Експерт розповів, як побороти гусінь на ділянці

Перш за все, необхідно працювати механічно. Подобається нам це чи ні, але якщо ви побачили гусінь, її необхідно зняти. Адже хоча термін життєдіяльності в неї невеликий, але шкоди вона може наробити чимало.

Далі не менш важливі регулярні обробки інсектицидами, які захистять дерево не тільки від гусені, але і від інших шкідників, у тому числі, які не шкодять деревам, але можуть використовувати їх як місце для розмножування.

Якщо мова йде про дерева, яким не шкодять птахи, то навіть не думайте їх відлякувати, адже вони будуть винищувати гусінь самостійно, і вам не знадобиться нічого робити.

Також не забувайте про біологічні препарати, які можуть значно покращити здоров’я вашої рослини, і одночасно не давати спокою гусені, яка не знайде притулку на вашому дереві.

Навіть якщо гусінь почала поїдати рослини, все одно необхідно реагувати, неважливо, зможете ви зберегти свій врожай чи ні. По-перше, вона швидко перейде на здорові рослини, а по-друге може відкласти потомство на наступний сезон, і ця боротьба все одно буде неминучою.

Схожі статті

Не в навозі щастя: головний прийом, який допоможе зібрати по відру картошки з куща

Багато городників впевнені у тому, що без гарного добрива не можна чекати гарного врожаю. Вибір підкормки для бараболі – особливий етап, який забезпечить найбажаніший та щедрий врожай.

Обробіть персик під час цвітіння цими 2 засобами: шкідники підуть, а бджолам нічого не буде

Персик — культура непроста у догляді і недовговічна. Але його фрукти настільки смачні і соковиті, що кожного разу розумієш — вся робота була проведена недарма.

Диво для грядки з кульбаб: так просто і корисно, але мало хто знає, як приготувати це добриво

Кульбаби здатні наробити метушні на ділянці, адже розмножуються швидко, ростуть по годинах, і заполонять собою усю територію. Але це можна обернути собі на користь.

Раніше це викидалося, а тепер працює за трьох: ніколи не недооцінюйте це бадилля

Після овочів залишається доволі багато бадилля, яке як правило просто відправляється у сміттєвий бак. Але насправді в ньому дуже багато користі.

Не робіть цих помилок: чому вишня та черешня виділяють бурштинову смолу – потрібна допомога

Якщо на плодових деревах ви помітили крапельки смоли бурштинового відтінку, це повинно вас насторожити. Це камедь, і з нею, на жаль, знайомі багато садівників. Спробуймо розібратися.

Не знаєте, що посадити вдома? Ці 3 рослини притягують удачу, гроші та душевний спокій

Не секрет, що деякі рослини здатні повпливати на ваше життя в прямому сенсі - принести вдачу, щастя, гармонію, добробут і багато чого іншого - які три кімнатні рослини мають бути у вашій оселі?