Смачної полуниці не буде, якщо забути про ці 2 простих правила: як загубити урожай ягід

Смачна полуниця — це основа для багатьох неймовірних десертів, які так полюбилися публіці за фантастичний аромат та смакову гаму. Але урожай полуниці ще треба виростити.

Хоча це може здаватися не таким вже і складним викликом, все ж таки городники регулярно стикаються з проблемами. Зокрема, полуниця навіть якщо вродить, то може бути водянистою, не смачною, і не мати характерних ароматів.

Є велика кількість причин, чому так може скластися, але ми назвемо 2 основні, на які не звертають увагу городники, а пізніше проливають сльози, так як їхня робота була марною.

Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

Чи треба підживлювати полуницю в період плодоношення: експерти дали відповідь
Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

По-перше, мова йде про невчасне внесення добрив. І проблема не в тому, що ви можете не надати усіх необхідних поживних речовин ягоді, а в тому, що ви цілком можете зробити це не тоді, коли потрібно, і цим зіпсуєте усе.

Зокрема, необхідно бути обережними під час роботи з азотовмісними добривами. Справа в тому, що їх краще вносити восени, перед тим, як ягода буде зимувати. Навесні це може стати причиною отримання великих та соковитих ягід, але абсолютно не смачних.

Експерт розповів, чим не можна підживлювати полуницю
Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

Навесні краще додайте калій та магній, і рослина обов’язково вам віддячить рясним врожаєм, який до того ж буде якісним.

Також садівники часто забувають про необхідність пересадки. Але полуниця не може без цієї процедури, і проводити її необхідно хоча б раз у 3 роки. Звичайно, є такі сорти, яким пересадка потрібна набагато рідше, але зазвичай цей прийом значно підвищує врожайність.

Окрім того, Нагадуємо про необхідність видаляти вусики, які забирають дуже багато ресурсів у рослини і направляють їх на створення нової рослини, ане плодоношення. Якщо не видаляти вусики може дійти до того, що на кущі взагалі не буде жодної ягоди.

Якщо є бажання розмножувати полуницю, можна поділити грядку на 2 частини. Одна буде приносити плоди, а друга давати нові кущики.

Схожі статті

Не в навозі щастя: головний прийом, який допоможе зібрати по відру картошки з куща

Багато городників впевнені у тому, що без гарного добрива не можна чекати гарного врожаю. Вибір підкормки для бараболі – особливий етап, який забезпечить найбажаніший та щедрий врожай.

Обробіть персик під час цвітіння цими 2 засобами: шкідники підуть, а бджолам нічого не буде

Персик — культура непроста у догляді і недовговічна. Але його фрукти настільки смачні і соковиті, що кожного разу розумієш — вся робота була проведена недарма.

Диво для грядки з кульбаб: так просто і корисно, але мало хто знає, як приготувати це добриво

Кульбаби здатні наробити метушні на ділянці, адже розмножуються швидко, ростуть по годинах, і заполонять собою усю територію. Але це можна обернути собі на користь.

Раніше це викидалося, а тепер працює за трьох: ніколи не недооцінюйте це бадилля

Після овочів залишається доволі багато бадилля, яке як правило просто відправляється у сміттєвий бак. Але насправді в ньому дуже багато користі.

Не робіть цих помилок: чому вишня та черешня виділяють бурштинову смолу – потрібна допомога

Якщо на плодових деревах ви помітили крапельки смоли бурштинового відтінку, це повинно вас насторожити. Це камедь, і з нею, на жаль, знайомі багато садівників. Спробуймо розібратися.

Не знаєте, що посадити вдома? Ці 3 рослини притягують удачу, гроші та душевний спокій

Не секрет, що деякі рослини здатні повпливати на ваше життя в прямому сенсі - принести вдачу, щастя, гармонію, добробут і багато чого іншого - які три кімнатні рослини мають бути у вашій оселі?