Хоча це може здаватися не таким вже і складним викликом, все ж таки городники регулярно стикаються з проблемами. Зокрема, полуниця навіть якщо вродить, то може бути водянистою, не смачною, і не мати характерних ароматів.
Є велика кількість причин, чому так може скластися, але ми назвемо 2 основні, на які не звертають увагу городники, а пізніше проливають сльози, так як їхня робота була марною.
Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

По-перше, мова йде про невчасне внесення добрив. І проблема не в тому, що ви можете не надати усіх необхідних поживних речовин ягоді, а в тому, що ви цілком можете зробити це не тоді, коли потрібно, і цим зіпсуєте усе.
Зокрема, необхідно бути обережними під час роботи з азотовмісними добривами. Справа в тому, що їх краще вносити восени, перед тим, як ягода буде зимувати. Навесні це може стати причиною отримання великих та соковитих ягід, але абсолютно не смачних.

Навесні краще додайте калій та магній, і рослина обов’язково вам віддячить рясним врожаєм, який до того ж буде якісним.
Також садівники часто забувають про необхідність пересадки. Але полуниця не може без цієї процедури, і проводити її необхідно хоча б раз у 3 роки. Звичайно, є такі сорти, яким пересадка потрібна набагато рідше, але зазвичай цей прийом значно підвищує врожайність.
Окрім того, Нагадуємо про необхідність видаляти вусики, які забирають дуже багато ресурсів у рослини і направляють їх на створення нової рослини, ане плодоношення. Якщо не видаляти вусики може дійти до того, що на кущі взагалі не буде жодної ягоди.
Якщо є бажання розмножувати полуницю, можна поділити грядку на 2 частини. Одна буде приносити плоди, а друга давати нові кущики.