4 речі, які небезпечно використовувати для прибирання оселі: перевірте, чи є вони у вас

У регулярному прибиранні оселі ми постійно використовуємо речі, які допомагають зробити цю нелегку справу простішою і навіть не здогадуємось, що деякі з них можуть нашкодити нам.

Розповідаємо, що це за речі і яку небезпеку вони несуть для вас і вашої оселі.

Старе ганчір’я

Ганчірки, які ми використовуємо у прибиранні оселі, варто прати виключно при високій температурі але навіть це не допоможе позбутися всіх мікробів, які накопичуються на ній. Тому такі ганчірки підійдуть лише для двох-трьох разів. Адже бруд від плити чи пил від інших поверхонь так чи інакше залишають сліди на ганчірці і з кожним новим прибиранням все більше і більше, тому прибирати такою ганчіркою небезпечно. До того ж, це негігієнічно і вони можуть стати причиною пожежі, адже легко займаються. При можливості, краще їх взагалі позбутись.

Щітка для прибирання пилу

Цей аксесуар досить популярний серед багатьох домогосподить. Але мало хто здогадується, що він абсолютно не несе жодної користі. Він не видаляє пил, а лише скидає його на підлогу. В результаті бруду менше не стало, а ось клопоту — так. Для того, щоб ефективно прибрати бруд з поверхонь, краще використовувати вологу серветку. І чим частіше будете протирати пил, тим менше часу займатиме прибирання.

Які речі небезпечні для прибирання?

Універсальна сильнодіюча хімія

Багато господинь думають, що купити один універсальний засіб для прибирання відразу всієї оселі — це дуже економно і помиляються. Адже кожна кімната в оселі потребує особливого догляду, наприклад, у дитячій кімнаті потрібно робити прибирання лише з гіпоалергенними м’якими засобами. Це ж стосується і кухонних поверхонь, адже сильнодіючі засоби можуть потрапити в їжу.

Хлоромістячі засоби

Прибирання з використанням хлорки може стати дуже небезпечним. Адже при неправильному використанню можна отримати опік дихальних шляхів або отруєння токсичними речовинами. Тому з такими речами потрібно бути вкрай обережним або ж взагалі прибрати з оселі і обходитись без них.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.