Помідорів буде повний врожай: чим, як і коли підживлювати помідорні грядки — дієві мінеральні добрива

Останній рік видався особливо невдалим для любителів городництва. Пропонуємо вам декілька підказок для того, щоб ви могли збільшити потенційний врожай.

Помідори здавалося б не дуже примхлива рослина. Але останнім часом погодні умови диктують свої правила. Через постійні засухи або ж навпаки безперестанний дощ коренева система цих смачних овочів не дає змоги плодам набрати необхідну масу і залишає городникам збирати замість повноцінних плодів, помідори розміром з ягідки.

Підкормка помідорів

Фото взяте на просторах мережі.

Їм під час формування врожаю потрібні дві підгодівлі. Перша – коли плоди активно набирають масу: по 1 сірниковій коробці аміачної селітри і сірчанокислого калію на 10 л води.

Друга – через 20 – 30 днів після першої: ті ж добрива в тих же дозах. Це основа для хорошого врожаю.

Хитрощі

Але є ще декілька хитрощів, які допоможуть не тільки підвищити урожай томатів, а й зробити плоди духмяний і смачний.

Наприклад, для хорошого смаку важливі мікроелементи. Підійде добриво “цитовіт”, до складу якого входять азот, фосфор, калій, а також магній, сірка, залізо, марганець, бор, цинк, мідь, молібден, кобальт. Розчин готують так: 1,5 мл (флакон) заливають 3 л води і обприскують їм рослини 1 раз в 2 тижні.

Покращує смак і розчин йоду: 3 краплі на 10 л води. Їм томати треба полити два рази за сезон: під час рясного цвітіння і коли наливається максимум плодів.

Ну і, звичайно, підвищити якість і смак плодів допоможе зола. З неї готують настій: 2 склянки заливають 10 л теплої води і витримують 5 годин. А потім поливають їм рослини під корінь. І так все літо через кожні 10 – 12 днів.

Бажаємо вам великого врожаю та неймовірних смакових якостей плодів!

Схожі статті

Цінне добриво зі шкаралупи волоського горіха: ось чому її не можна викидати — для городу це скарб

Якщо у вас після чищення горіхів залишаються відходи у вигляді твердої шкаралупи — не поспішайте їх викидати. Цей матеріал буде цінним для городу і стане чудовим добривом.

Різдвяний кактус взимку заквітне, як шалений: треба лише з температурою та світлом “погратись”

Різдвяний кактус або різдвяник чи шлюмбергера — декоративна рослина, яку часто можна зустріти в будинках. Він може пишно квітнути, але за умови правильного догляду.

Це сміття захистить майбутній урожай від хвороб та шкідників: покладіть до лунки з картоплею

До нового посадкового сезону ще кілька місяців, але подумати про те, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі можна вже зараз. Збережіть це до весни.

Ці 5 речей у домі “здешевлюють” будь-яку господиню: гості звертають на це увагу одразу

Якщо ви маєте ці 5 речей у вашому будинку, то ви автоматично "падаєте в очах" ваших гостей і не тільки, як гарна господиня: що на що краще замінити?

Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні: є один спосіб

Суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський показав лайфхак того, як готувати їжу так, щоб вона не прилипала навіть до сталевої пательні. Є один простий і надійний метод для цього.

Ванна буде сяяти аж у темряві: оригінальний спосіб, як очистити сантехніку від жовтих потьоків і нальоту

Кілька розчинів зроблених в домашніх умовах здатні очистити і відмити найбрудніші ділянки ванної кімнати. Все це дешево, але досить таки ефективно та надійно.