Це сміття захистить майбутній урожай від хвороб та шкідників: покладіть до лунки з картоплею

До нового посадкового сезону ще кілька місяців, але подумати про те, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі можна вже зараз. Збережіть це до весни.

Ось і закінчується черговий сезон. Вже зібрано весь урожай і залишаються лише мінімальні роботи з підготовки городу та саду до зимівлі. А поки земля “відпочиватиме” і набиратиметься сил, можна приділити час вивченню різних лайфхаків. Наприклад, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі.

Досвідчені городники постійно стикаються з проблемою, коли картопля страждає від різних захворювань та шкідників, внаслідок чого значно скорочується її врожайність. Не багато хто про це знає, але впоратися з цією проблемою допоможе звичайне сміття. Але не те, що збирається в домашніх контейнерах, а органічне сміття – лушпиння від часнику та цибулі.

Фахівці вважають, що у цих відходах міститься всі необхідні компоненти з яскраво вираженим антибактеріальним ефектом – це кварцетин та природні фітонциди, які мають на ґрунт імуностимуляційну дію.

Експерти розповіли, як значно збільшити врожайність з одного куща картоплі
Експерти розповіли, як значно збільшити врожайність з одного куща картоплі

Як підготувати лушпиння цибулі та часнику до сезону посадки картоплі?

Протягом кількох місяців, після очищення даних овочів, потрібно збирати все лушпиння, трохи підсушувати його і складати в пакети.

Зберігати у сухому темному місці до весни.

Як удобрювати картоплю?

  • Викопуємо лунку завглибшки 10-15 см.
  • Кидаємо в неї жменю лушпиння, а зверху кладемо бульбу картоплі.

Фахівці стверджують, що згодом “сміття” розкладається та насичує ґрунт корисними макро- та мікроелементами та стане додатковим добривом для картоплі.

Є ще один не менш оригінальний та дуже простий спосіб значно підвищити врожайність картоплі. Вам не потрібно нічого чистити і збирати, а просто опустити в лунку шматочок звичайної харчової фольги, де міститься алюміній, залізо, мідь, кремній, титан, цинк і марганець.

Всі ці речовини допоможуть убезпечити картоплю від різних захворювань та шкідників, а також розпушать землю. Фольгу необхідно скрутити в невелику кульку та опустити в лунку.

Схожі статті

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.

Цінне добриво зі шкаралупи волоського горіха: ось чому її не можна викидати — для городу це скарб

Якщо у вас після чищення горіхів залишаються відходи у вигляді твердої шкаралупи — не поспішайте їх викидати. Цей матеріал буде цінним для городу і стане чудовим добривом.

Різдвяний кактус взимку заквітне, як шалений: треба лише з температурою та світлом “погратись”

Різдвяний кактус або різдвяник чи шлюмбергера — декоративна рослина, яку часто можна зустріти в будинках. Він може пишно квітнути, але за умови правильного догляду.

Ці 5 речей у домі “здешевлюють” будь-яку господиню: гості звертають на це увагу одразу

Якщо ви маєте ці 5 речей у вашому будинку, то ви автоматично "падаєте в очах" ваших гостей і не тільки, як гарна господиня: що на що краще замінити?

Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні: є один спосіб

Суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський показав лайфхак того, як готувати їжу так, щоб вона не прилипала навіть до сталевої пательні. Є один простий і надійний метод для цього.

Ванна буде сяяти аж у темряві: оригінальний спосіб, як очистити сантехніку від жовтих потьоків і нальоту

Кілька розчинів зроблених в домашніх умовах здатні очистити і відмити найбрудніші ділянки ванної кімнати. Все це дешево, але досить таки ефективно та надійно.