Це сміття захистить майбутній урожай від хвороб та шкідників: покладіть до лунки з картоплею

До нового посадкового сезону ще кілька місяців, але подумати про те, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі можна вже зараз. Збережіть це до весни.

Ось і закінчується черговий сезон. Вже зібрано весь урожай і залишаються лише мінімальні роботи з підготовки городу та саду до зимівлі. А поки земля “відпочиватиме” і набиратиметься сил, можна приділити час вивченню різних лайфхаків. Наприклад, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі.

Досвідчені городники постійно стикаються з проблемою, коли картопля страждає від різних захворювань та шкідників, внаслідок чого значно скорочується її врожайність. Не багато хто про це знає, але впоратися з цією проблемою допоможе звичайне сміття. Але не те, що збирається в домашніх контейнерах, а органічне сміття – лушпиння від часнику та цибулі.

Фахівці вважають, що у цих відходах міститься всі необхідні компоненти з яскраво вираженим антибактеріальним ефектом – це кварцетин та природні фітонциди, які мають на ґрунт імуностимуляційну дію.

Експерти розповіли, як значно збільшити врожайність з одного куща картоплі
Експерти розповіли, як значно збільшити врожайність з одного куща картоплі

Як підготувати лушпиння цибулі та часнику до сезону посадки картоплі?

Протягом кількох місяців, після очищення даних овочів, потрібно збирати все лушпиння, трохи підсушувати його і складати в пакети.

Зберігати у сухому темному місці до весни.

Як удобрювати картоплю?

  • Викопуємо лунку завглибшки 10-15 см.
  • Кидаємо в неї жменю лушпиння, а зверху кладемо бульбу картоплі.

Фахівці стверджують, що згодом “сміття” розкладається та насичує ґрунт корисними макро- та мікроелементами та стане додатковим добривом для картоплі.

Є ще один не менш оригінальний та дуже простий спосіб значно підвищити врожайність картоплі. Вам не потрібно нічого чистити і збирати, а просто опустити в лунку шматочок звичайної харчової фольги, де міститься алюміній, залізо, мідь, кремній, титан, цинк і марганець.

Всі ці речовини допоможуть убезпечити картоплю від різних захворювань та шкідників, а також розпушать землю. Фольгу необхідно скрутити в невелику кульку та опустити в лунку.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.