Якщо за полуницею доглядати регулярно та не нехтувати необхідними процедурами, то врожай завжди тішить. Ягоди виходять крупними, соковитими, і мають насичений смак з ароматом. Комусь пощастило, і ґрунт на його городі відрізняється надзвичайною родючістю.
У когось ситуація трохи інакша, і є необхідність постійно вносити підживки для того, аби підтримати здоров’я рослин, і дати їм можливість зав’язати хороші плоди.
Чим варто підживити полуницю навесні

Аби все вийшло, не обов’язково купляти дорогі добрива в садових магазинах. Можна обійтися підручними засобами. Зокрема, городники часто вдаються до використання дріжджів. Навіщо вони потрібні на грядці?
Це природні гриби, які являються антагоністами багатьох патогенних бактерій, і відповідно вони пригнічують ріст колоній мікроорганізмів, які можуть нашкодити рослинам.

Дріжджі своєю дією також змінюють структуру ґрунту, роблять його більш пухким та піддатливим. Усе це вкупі стає позитивними факторами для росту рослини та її розвитку.
Для того, щоб зробити підживку із дріжджів, вам необхідно просто розбавити упаковку у відрі теплої води, і додати декілька столових ложок цукру. Закрийте відро приблизно на 20 хвилин. Цього має бути достатньо, щоб дріжджі почали діяти та почувалися добре. А далі можна поливати кущі. На один кущ полуниці буде достатньо двох склянок такого розчину.

Також пам’ятайте, що схожими властивостями володіють кисломолочні продукти. Якщо у вас є сироватка, яку ви не збираєтеся використовувати в господарстві, її можна взяти у якості добрива. Кисломолочні бактерії у її складі — прекрасне доповнення для мікрофлори грунту, що позитивно відобразиться на рослинах, які ростуть на грядці.