У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Якщо за полуницею доглядати регулярно та не нехтувати необхідними процедурами, то врожай завжди тішить. Ягоди виходять крупними, соковитими, і мають насичений смак з ароматом. Комусь пощастило, і ґрунт на його городі відрізняється надзвичайною родючістю.

У когось ситуація трохи інакша, і є необхідність постійно вносити підживки для того, аби підтримати здоров’я рослин, і дати їм можливість зав’язати хороші плоди.

Чим варто підживити полуницю навесні

Дачники розповіли, які дії не можна робити із полуницею в середині весни
Експерт розповіла, чим варто підживити полуницю навесні

Аби все вийшло, не обов’язково купляти дорогі добрива в садових магазинах. Можна обійтися підручними засобами. Зокрема, городники часто вдаються до використання дріжджів. Навіщо вони потрібні на грядці?

Це природні гриби, які являються антагоністами багатьох патогенних бактерій, і відповідно вони пригнічують ріст колоній мікроорганізмів, які можуть нашкодити рослинам.

Експерт розповів, які сорти полуниці не потребують пересадки
Експерт розповіла, чим варто підживити полуницю навесні

Дріжджі своєю дією також змінюють структуру ґрунту, роблять його більш пухким та піддатливим. Усе це вкупі стає позитивними факторами для росту рослини та її розвитку.

Для того, щоб зробити підживку із дріжджів, вам необхідно просто розбавити упаковку у відрі теплої води, і додати декілька столових ложок цукру. Закрийте відро приблизно на 20 хвилин. Цього має бути достатньо, щоб дріжджі почали діяти та почувалися добре. А далі можна поливати кущі. На один кущ полуниці буде достатньо двох склянок такого розчину.

Городники розповіли, як виростити солодку полуницю
 Експерт розповіла, чим варто підживити полуницю навесні

Також пам’ятайте, що схожими властивостями володіють кисломолочні продукти. Якщо у вас є сироватка, яку ви не збираєтеся використовувати в господарстві, її можна взяти у якості добрива. Кисломолочні бактерії у її складі — прекрасне доповнення для мікрофлори грунту, що позитивно відобразиться на рослинах, які ростуть на грядці.

Схожі статті

У квітні 2025 в Дніпропетровській області вже висаджують ці 4 культури – бо потім буде пізно

Які культури вже активно висаджують в Дніпропетровській області у квітні? Розповідаємо, що саме можна вже зараз посіяти в землю, аби отримати рясний врожай.

1 помилка в посадці, через яку гинуть томати і баклажани: попрощаєтеся з врожаєм через це

У догляді за баклажанами та помідорами важливо не тільки дотримуватися усіх рекомендацій, але й не допустити деяких промахів. Про один з них розповідаємо в нашому матеріалі.

Сад перетвориться на розкішний голландський парк: 4 правила висадки та догляду за гладіолусами

Гладіолуси нерідко можна побачити на ділянці у садівників, але цвітуть вони не у всіх, адже одиниці знають, як правильно доглядати за цими квітками - запамʼятайте основі чотири правила.

Дачниці-киянки діляться секретом: дають землі ложку сухої гірчиці – і ніяких шкідників у 2025

Завдяки сухій гірчиці земля у городі насититься поживними речовинами, а самі рослини будуть захищені від шкідників. Кияни-дачники розповіли про ще кілька плюсів застосування гірчиці.

На Черкащині кладуть у лунку ложку звичайного попелу – перець росте м’ясистий, як яблуко

Додавання попелу — це простий і ефективний спосіб виростити перець, що стане справжньою окрасою вашого городу. Цей натуральний підхід зберігає екологічний баланс ділянки і самих овочів.

Морква з медовою ноткою: сорт, який став чемпіоном на овочевих ринках – спробуйте у 2025-му

Завдяки своїм унікальним характеристикам і простоті у догляді цей сорт моркви став фаворитом серед городників. Якщо хочете спробувати щось справді особливе, даний сорт стане кращим вибором.