22.02.2025 16:16

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.
Софія Самосадкіна

Тим паче, зараз є велика кількість різних сортів, які заворожують своєю красою. Тому створити чарівний сад у себе вдома із цієї рослини — нескладно, і навіть недорого, що стає лише плюсом.

Спробуйте придбати декілька представниць цього класу. Обов’язково внесіть добрива за нашим рецептом, і ви будете вражені результатом. Як же із герані зробити справжню королеву саду?

Експерт розповів, чим ефективно підживити герань

Експерт розповів, чим ефективно підживити герань

Найбільшу потребу ця квітка має у звичайному йоді. Як правило він є вдома у аптечці у кожного. Тому це не має стати проблемою. Втім, цей засіб копійчаний, і його можна придбати.

Але ми маємо підкреслити, що неймовірно важливо бути акуратним із дозуванням йоду, інакше можна нашкодити рослинам. Для поливу герані достатньо розвести 20 мл йоду у 3 літрах води. Полив такою водою потрібно проводити не частіше ніж 1 раз на місяць. Найкращий час – на початку вегетаційного періоду або перед цвітінням.

Завдяки цьому елементу герань одразу почне пишно цвісти, а також буде нарощувати зелену масу, яка також додає їй декоративності.

Нагадуємо, що на даний момент настав прекрасний час для пророщування нових квіток. Для цього можна обрізати герань, яка також буде вдячна за дану процедуру, обрати найкращі гілки та поставити їх у воду. За бажанням додається стимулятор, аби рослина швидше нарощувала коріння. Вже приблизно через місяць можна буде посадити нові квітки.

Герань — це універсальна рослина, яка ідеально підходить як для вирощування вдома на підвіконні, так і для літнього саду. Ба більше, деякі господині навіть висаджують її у грунт, а восени, коли ще тепло, повертають назад у горщик.

Софія Самосадкіна