Герань у лютому тільки цього й чекає: одразу випустить шапку квітів – краще гортензії

Взимку герань може не тільки не нарощувати листя, але й не демонструвати бажання квітнути. Втім, простимулювати його дуже просто, головне знати як.

Що б хто не казав, герань, за своєю красою, дуже схожа на гортензію. При цьому, вона набагато легша у догляді, не примхлива, рідко хворіє і вимагає менш родючої землі.

Велика кількість господинь після експериментів все ж таки повертається до цієї квітки, так як вона готова потерпіти, і почекати, якщо про неї забули. Втім, своїм зеленим улюбленцям хочеться дати усе найкраще. І так само виникає бажання, щоб вони радували нас не тільки влітку, але й взимку. Це вже складніша задача, адже у холодний сезон герані не вистачає сонячного світла, аби стимулювати ріст квітконосів.

Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Квітникарі розповіли, як правильно підживлювати герань
Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Є дуже простий спосіб це зробити — поставити фітолампу, яка як правило стає не просто помічником, а справжнім спасінням, коли на небі сонця не буває тижнями.

Але існує спосіб не фізичний, більш хімічний. Для цього вам знадобиться знайти на своїх полицях нашатирний спирт.

Для досягнення найкращого результату, вам знадобиться 2 мл нашатирного спирту, 1 літр відстояної води. Усе це необхідно перемішати, розігріти до кімнатної температури, а потім полити квітку під корінь.

Для стимуляції рясного цвітіння необхідно розвести 1 г монокалій фосфату в 1 літрі води і так само поливати рослину. Раз на тиждень буде більш ніж достатньо для того, щоб герань незабаром стала схожа на королеву саду.

Також не забувайте, що під кінець зими необхідно почистити усі свої рослинки від зайвих пагонів та листя, а також видалити усі частини, які пожовтіли. Обрізка ніяким разом не пошкодить вашим улюбленцям, а лише простимулює кращий ріст.

Причини, чому здорова герань починає в'янути на очах
 Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Після їх видалення рекомендується рясно поливати рослину, додавати добрива, і якщо ваші підопічні люблять це – обприскувати.

Схожі статті

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".

Сусідка закопує це під деревом і збирає більше груш, ніж може з’їсти: цей 1 продукт – знахідка

Що зробити, аби отримати найрозкішніших урожай груш? Розповідаємо про неочевидний прийом, який варто повторити у себе вдома. Деталі в матеріалі.

Бур’яни у дворі зникнуть за ніч, якщо обприскати їх 1 кухонним засобом: раз, і немає

Бур'ян на подвір'ї може перетворитися у багатосерійну драму, в якій ви намагаєтеся попрощатися з цим небажаним гостем, а він все повертається, і повертається.