Герань у лютому тільки цього й чекає: одразу випустить шапку квітів – краще гортензії

Взимку герань може не тільки не нарощувати листя, але й не демонструвати бажання квітнути. Втім, простимулювати його дуже просто, головне знати як.

Що б хто не казав, герань, за своєю красою, дуже схожа на гортензію. При цьому, вона набагато легша у догляді, не примхлива, рідко хворіє і вимагає менш родючої землі.

Велика кількість господинь після експериментів все ж таки повертається до цієї квітки, так як вона готова потерпіти, і почекати, якщо про неї забули. Втім, своїм зеленим улюбленцям хочеться дати усе найкраще. І так само виникає бажання, щоб вони радували нас не тільки влітку, але й взимку. Це вже складніша задача, адже у холодний сезон герані не вистачає сонячного світла, аби стимулювати ріст квітконосів.

Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Квітникарі розповіли, як правильно підживлювати герань
Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Є дуже простий спосіб це зробити — поставити фітолампу, яка як правило стає не просто помічником, а справжнім спасінням, коли на небі сонця не буває тижнями.

Але існує спосіб не фізичний, більш хімічний. Для цього вам знадобиться знайти на своїх полицях нашатирний спирт.

Для досягнення найкращого результату, вам знадобиться 2 мл нашатирного спирту, 1 літр відстояної води. Усе це необхідно перемішати, розігріти до кімнатної температури, а потім полити квітку під корінь.

Для стимуляції рясного цвітіння необхідно розвести 1 г монокалій фосфату в 1 літрі води і так само поливати рослину. Раз на тиждень буде більш ніж достатньо для того, щоб герань незабаром стала схожа на королеву саду.

Також не забувайте, що під кінець зими необхідно почистити усі свої рослинки від зайвих пагонів та листя, а також видалити усі частини, які пожовтіли. Обрізка ніяким разом не пошкодить вашим улюбленцям, а лише простимулює кращий ріст.

Причини, чому здорова герань починає в'янути на очах
 Квітникар розповів, як стимулювати цвітіння у герані

Після їх видалення рекомендується рясно поливати рослину, додавати добрива, і якщо ваші підопічні люблять це – обприскувати.

Схожі статті

5 причин, які вказують на це: чому полуниця дає все менше і менше врожаю щороку

З часом полуниця перестає плодоносити, а зрозуміти причини цього не завжди так легко - що робити, якщо врожаю майже немає і як подарувати рослині друге життя?

Через ці 3 добрива рослини перестають плодоносити: не лийте сльози – їх можна замінити

Вносити добрива бездумно — це завжди недобра ідея, адже бажаних врожаїв ви не отримаєте, а помилку з великою імовірністю доведеться виправляти.

Коли сіяти кріп у відкритий ґрунт? Ідеальний час, щоб круто вродило – посівний календар 2025

Кріп — основна зелень, яку ми бажаємо бачити у своїх стравах, тому ми здебільшого зацікавлені у хороших врожаях цієї рослини. Коли ж правильно її посадити?

3 інгредієнти і родючий ґрунт у вас в кишені: 1 дія, яка творить чудеса з вашою землею

Як зробити ґрунт більш родючим - таке питання часто можна почути від новачків-дачників, які ще не мають достатньо досвіду - ці 3 інгредієнти приїдуть вам на поміч.

Старі ганчірки прив’язую до яблуні – і мурахи більше не турбують: так-так, вам не почулося

Цим простим способом можна дешево та ефективно захистити свої плодові дерева від мурах. А матеріали для цього кожен зможе знайти в себе вдома! Спробуйте, і переконаєтесь самі!

В запасі ще є 6 днів: ці 5 дерев обовʼязково треба обрізати в березні 2025

Обрізка дерев є необхідною процедурою для деяких рослин навесні, адже якщо її не провести, то вони не будуть розвиватись належним чином - які культури потребують цього вже в березні?