Середа, 23 Червня, 2021

Магія триколірних котів: які міфи кружляють навколо містичності цих тварин та повір’я, яким можна довіряти

Наші бабусі вірили у те, що триколірна кішка у будинку приносить щастя родині. Давайте розберемося у повірях, які пов'язані з цими тваринами.

Чудернацький окрас триколірних котів називають черепаховим. Здавна навколо цих тваринок кружляє багато міфів, повір’їв та прикмет. Найпоширеніша з них — це те, що присутність такої кішки у домі приносить беззаперечну удачу. У це вірять в Японії, арабських та слов’янських країнах.

Фото тваринок взяте на просторах мережі.

Насправді ж усі легенди крутяться навколо їхньої ексклюзивності. Так, триколірний коти — це рідкісна гра природи. Більш того, відомо, що триколірний кіт не здатен дати потомство, а самка не передає окрас генетично. Тобто це свого роду спадкова рулетка.

Прикмети і забобони пов’язані з черепаховими кішками

  • Не можна ображати кішку. Той, хто образить її отримає назад помсту, яка може проявитися у вигляді хвороби або проблем.
  • Не варто дивитися кішці в очі. Це може загрожувати появою серйозних проблем. Кішка може сприймати погляд людини як загрозу, вона може вирішити, що на її права посягають.
  • Тварина бачить домовика. Вона може подружитися з ним. Нічні галасливі веселощі тварин не варто розганяти інакше домовик образиться.
  • У нове житло кішка входить першою. Люди вважають, що тварина здатна прогнати злий дух, а також налагодити контакт з домовиком.
  • Кішка вбереже від злих сил. Якщо вона пішла в дальній кут і насторожилася, то найімовірніше вона побачила нечисту силу. Якщо погладити кішку лівою рукою, то вона вбереже.
  • Не варто цілувати кішку в ніс. При такому поцілунку енергія йде від людини і передається тварині.
  • Якщо кішка чхає – це хороший знак для наречених. Заміжжя в такому випадку буде щасливим.
  • Вода, де купали кішку, допоможе хворому. Після цього воду треба вилити подалі від будинку, щоб хвороба не повернулася знову.

Поділіться статтею

Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.
Маша Єфросиніна з чоловіком

Розкішні апартаменти, які вражають розмірами: як виглядає квартира Маші Єфросиніної та її багатого чоловіка

Маша Єфросиніна не часто показує власне житло, але й не приховує — живе заможно.
Уляна Супрун

Хто оточує Уляну Супрун: все, що відомо про чоловіка та дітей лікарки – біографія, фото, цікаві факти

0
Уляна Супрун відома українцям своїми резонансними заявами і неоднозначними порадами в області медицини. А хто ж її чоловік?

Популярне

Останні новини