Як група крові впливає на характер, енергетику і долю людини

Група крові — це не лише джерело інформації про наше здоров'я. З її допомогою можна дізнатись, які особливості характеру має людина, яку енергетику і навіть, яка доля на неї чекає. Розповідаємо про досліди вчених, які вже давно запідозрили певну закономірність.

Особливості I групи крові 

Цій групі крові притаманні велика сила волі, лідерство, схильність до кардинальних змін і авантюризму. До того ж, власники цієї групи наділені неймовірною жагою до життя та довгою витривалістю. Ці люди мають міцне ментальне здоров’я і менше страждають психозами чи психічними розладами. Вони чудово впораються зі стресовою ситуацією та зможуть плідно та продуктивно працювати. Саме серед них можуть бути майбутні керівники та біснесмени.  

Серед негативних рис характеру — егоїзм, зарозумілість, ревнощі. Ці риси можуть стати перешкодою на шляху до поставленої цілей, тому варто попрацювати над ними. Але варто сказати, що люди I групи крові наділені ще й оптимізмом, самовпевненістю та рішучістю.  

Щодо енергетики, то ці люди володіють нею на повну силу. Вони з легкістю можуть змусити заставити себе займатись той чи іншою справою. У цьому їм допомагає впевненість в собі та стійкість до будь-яких ситуацій.  

Групи крові
Групи крові

Особливості II групи крові 

Люди наділені цією групою крові надзвичайно відповідальні, дисципліновані та стабільні. Вони можуть звертати увагу на кожну дрібницю. До того ж, вони працьовиті та цілеспрямовані і завжди досягають намічених цілей у своєму житті. Це зазвичай щасливі та успішні персонажі. Вони можуть швидко адаптуватись до будь-яких ситуації і знайти чудовий вихід. Власники II групи крові майже ніколи не конфліктують з оточуючими і мають відмінну вдачу. Але головний їх недолік — занадто приховані емоції. А це часто призводить до зривів та емоційної нестабільності. Щоб запобігти такому стану, спеціалісти радять більше відпочивати та займатись активним способом життя.  

Особливості III групи крові 

Здебільшого, власники цієї групи крові творчі, креативні та винахідливі. Вони мають безліч унікальних здібностей, добре розвинену фантазію і повністю зануртуються в улюблену справу. Зрозуміло, що це люди творчих професій. Головним їх недоліком можуть бути часті конфлікти та суперечки. Вони постійно прагнуть знайти своє місце під сонцем.  

З першого погляду може здатись, що це суворі, холодні люди, але всередині це наділені добротою та щирістю персонажі.  

Енергетика у власників III групи крові має щось середнє між I і II групою.  

Особливості IV групи крові 

Усім відомо, що IV групи крові — унікальна та рідкісна. Як і її представники, які наділені особливими рисами характеру, притаманними тільки обраним. Ці люди — прекрасні організатори, стійкі до будь-яких стресових ситуацій. Вони чуйні, щирі і тактовні до оточуючих і якщо ці люди з’являються в серед людей, не сумнівайтесь, що саме вони стануть душею компанії. У своєму житті ці люди прагнуть покоряти більші і нові вершини. Але недоліком їх характеру є те, що вони зациклені на свій самооцінці. Це обумовлено слабкою енергетикою, яку можливо заповнити тільки духовно розвиваючись.  

реклама

Поділіться статтею

Бридкі каченята шоу-бізнесу

Бридкі каченята шоу-бізнесу: чия зовнішність не подобається прихильникам – Лобода, Могилевська та інші

Стандарти краси диктують свої ідеали зовнішності й часто зірок критикують за те, що вони не підпадають під ці правила. На щастя, останнім часом тенденції змінюються і стандарти, як такі, зникають і зовсім. Редакція "Сенсації" пригадала зірок, яким найбільше дошкуляли за те, що вони якісь "не такі".
Дан Балан з мамою Людмилою

Мама Дана Балана Людмила засяяла у короткій сукні: обраниця сина Тіна Кароль так схожа на зіркову тещу

63-річна молдовська телеведуча та актриса Людмила Балан регулярно дивує своїх прихильників яскравими луками та привабливою зовнішністю. Жінка підкорила українських телеглядачів рік тому, коли виступила для свого сина на шоу "Голос країни" з народною піснею, яку подарувала Дану Балану та Тіні Кароль.
59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом

(Фото) 59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом та довів, що може піти хоч на Олімпіаду: “Це прорив”

Ігор Кондратюк має неймовірно велику базу прихильників: старші його знають завдяки шоу "Караоке на майдані", а молодому поколінню відомим шоумен став завдяки "Х-Фактору". Цього року ведучому і продюсеру виповнилося 59 років, але він точно знає, що з рахунків його рано списувати.
Настя Каменских

Вагітна Настя Каменських соромиться свого стану: співачка всіляко приховує животик на фотографіях руками

Настя Каменських вже два роки офіційно заміжня за продюсером і колишнім колегою по сцені Олексієм Потапенком, відомим як Потап. Після того, як подружжя розкрило свої відносини, їхні прихильники постійно чекають новин про поповнення у родині, проте зірки відмовляються коментувати цю тему.
Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів

Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів: Юрій Горбунов хоче стати татом донечки

Не так давно відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя своєму третьому сину Данилу Горбунову. І хоча зіркове подружжя з нетерпінням чекала на дівчинку, появі ще одного спадкоємця було неймовірно раде. Зірка швидко прийшла у форму після пологів, але останнім часом інтригує формами

Популярне

Останні новини