П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Як група крові впливає на характер, енергетику і долю людини

Група крові — це не лише джерело інформації про наше здоров'я. З її допомогою можна дізнатись, які особливості характеру має людина, яку енергетику і навіть, яка доля на неї чекає. Розповідаємо про досліди вчених, які вже давно запідозрили певну закономірність.

Особливості I групи крові 

Цій групі крові притаманні велика сила волі, лідерство, схильність до кардинальних змін і авантюризму. До того ж, власники цієї групи наділені неймовірною жагою до життя та довгою витривалістю. Ці люди мають міцне ментальне здоров’я і менше страждають психозами чи психічними розладами. Вони чудово впораються зі стресовою ситуацією та зможуть плідно та продуктивно працювати. Саме серед них можуть бути майбутні керівники та біснесмени.  

Серед негативних рис характеру — егоїзм, зарозумілість, ревнощі. Ці риси можуть стати перешкодою на шляху до поставленої цілей, тому варто попрацювати над ними. Але варто сказати, що люди I групи крові наділені ще й оптимізмом, самовпевненістю та рішучістю.  

Щодо енергетики, то ці люди володіють нею на повну силу. Вони з легкістю можуть змусити заставити себе займатись той чи іншою справою. У цьому їм допомагає впевненість в собі та стійкість до будь-яких ситуацій.  

Групи крові
Групи крові

Особливості II групи крові 

Люди наділені цією групою крові надзвичайно відповідальні, дисципліновані та стабільні. Вони можуть звертати увагу на кожну дрібницю. До того ж, вони працьовиті та цілеспрямовані і завжди досягають намічених цілей у своєму житті. Це зазвичай щасливі та успішні персонажі. Вони можуть швидко адаптуватись до будь-яких ситуації і знайти чудовий вихід. Власники II групи крові майже ніколи не конфліктують з оточуючими і мають відмінну вдачу. Але головний їх недолік — занадто приховані емоції. А це часто призводить до зривів та емоційної нестабільності. Щоб запобігти такому стану, спеціалісти радять більше відпочивати та займатись активним способом життя.  

Особливості III групи крові 

Здебільшого, власники цієї групи крові творчі, креативні та винахідливі. Вони мають безліч унікальних здібностей, добре розвинену фантазію і повністю зануртуються в улюблену справу. Зрозуміло, що це люди творчих професій. Головним їх недоліком можуть бути часті конфлікти та суперечки. Вони постійно прагнуть знайти своє місце під сонцем.  

З першого погляду може здатись, що це суворі, холодні люди, але всередині це наділені добротою та щирістю персонажі.  

Енергетика у власників III групи крові має щось середнє між I і II групою.  

Особливості IV групи крові 

Усім відомо, що IV групи крові — унікальна та рідкісна. Як і її представники, які наділені особливими рисами характеру, притаманними тільки обраним. Ці люди — прекрасні організатори, стійкі до будь-яких стресових ситуацій. Вони чуйні, щирі і тактовні до оточуючих і якщо ці люди з’являються в серед людей, не сумнівайтесь, що саме вони стануть душею компанії. У своєму житті ці люди прагнуть покоряти більші і нові вершини. Але недоліком їх характеру є те, що вони зациклені на свій самооцінці. Це обумовлено слабкою енергетикою, яку можливо заповнити тільки духовно розвиваючись.  

Поділіться статтею

Українські зірки

Оля Фреймут, Катя Осадча та інші знаменитості, за яких не червоніють свекрухи: хто з зірок добра господиня

Чи можна бути зіркою та займатися хатніми справами? Виявляється, так! Дивіться у нашому топі у кого це вдається з легкістю.
Легендарні зірки

Вітас, Слава Камінська, Ніна Матвієнко та Оля Полякова: зірки, які продемонстрували космічний голос на сцені

Талант - головна запорука успіху на сцені, хто б там що не говорив! Дізнайтеся, яким діапазоном володіють знаменитості.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк вперше заговорила про свою свекруху та показала, чим збирається честувати: справжня господиня

Леся Нікітюк ще в інтерв'ю Дмитру Гордону нещодавно жалілася, що не має пари, а сьогодні вже показала, чим збирається вражати свекруху. Подробиці далі.
Мами зірок, які залишилися у селі, поки їх діти живуть у розкоші

Вони живуть у розкоші, а їх мами залишилися жити в бідноті: Олег Винник, Віктор Павлік, Ані Лорак та інші

З якої причини багаті знаменитості полишили своїх матерів у селі та злиднях?

Популярне

Останні новини