Коли українцям переводити свої годинники на зимовий час у 2020

В останній тиждень жовтня, а саме 25.10 о 4:00 ранку Україна переходить на зимовий час. Розповідаємо, для чого це робити та як уникнути стресу під час переходу на новий час.

За традицією перехід на зимовий час відбуваються в останню неділю жовтня. Тому відтепер, українці зможуть спати на одну годину довше. До того ж, це саме той неулюблений період, коли ми йдемо на роботу в похмуру погоду і в таку ж повертаємось. Погодьтесь, радості це не додає зовсім. А у багатьох може навіть початись депресія або стреси через такі умови.

Для чого варто переводити годинник

Ця традиція бере свій початок ще з далекого 1981 року. А вже у 1996 році такі умови затвердили на законодавчому рівні. І від того часу українці мусять переводити годинник двічі на рік: у березні та жовтні.

Раніше такі умови потрібні були для того, щоб зекономити електроенергію, але зараз, зі стрімким розвитком технологій, економія виходить невеликою. Наприклад, багато країн все ж таки відмовились від циєї практики.

Перехід на зимовий час

Як вберегти себе від стресу під час переходу на зимній час

Такі різкі зміни в нашому щоденному режимі можуть завдати шкоди організму та призвести до зайвого стресу. Наприклад, може збитись регулярний графік відходу до сну, якщо ви чітко слідкуєте йому, або графік ранкового підйому, якщо потрібно прокидатись в точно зазначений час. Організму потрібна адаптація, щоб зміна часу не відбилась негативним чином на здоров’ї. Адже до всього цього додається ще й ризик різних сезонних застуд.

У такому випадку лікарі радять заздалегідь контролювати свій час ранкового підйому чи відходу до сну, щоб адаптація відбулася поступово. А щоб максимально прибрати появу стресу у цей період, варто відмовитись від вживання алкоголю, шкідливої їжі та куріння.

Схожі статті

У Лондоні в захваті від цих жіночих українських імен: 5 наймилозвучніших для європейців

Є такі українські жіночі імена, від яких європейці просто в захваті. Звучать для них м'яко, незвично та дуже приємно. Ми зібрали 5 імен, власниці яких у Європі доволі часто отримують компліменти.

Вам це не було потрібно: 5 маркетингових хитрощів, які змушують вас купувати більше продуктів

У магазинах усе розраховано до дрібниць. Розміщення стелажів, колір цінників, розкладка товару. Вони не випадкові, а ретельно продумані. Не для вашої зручності, ні. Для того, щоб ви більше купували.

Диня — це не фрукт і не ягода: вражаюча відповідь оперована на наукових дослідженнях

Навіть люди у віці й досі не знають правильної відповіді на це запитання. Більшість українців вважають, що диня це фрукт, або ягода. Утім, всі вони сильно помиляються щодо цього.

Перекис не лише до рани прикладають, а ще й до дзеркала, плитки, килимів – 6 важливих лайфхаків

Всі ми звикли змащувати невеличку ранку на пальці перекисом водню. А про інші властивості цього засобу ніколи й не чули. Тим часом препарат здатен на справжні дива у побуті.

84% населення Землі не знають, з чого роблять паприку: виробники розповіли всю правду

Паприку їдять майже всі. Але далеко не кожен знає, з чого та як вона насправді робиться. Ви здивуєтеся тому, наскільки все просто. А ще зможете приготувати смачну паприку самостійно.

Не петрушка і не кріп: цього не знають 99% українців – яку зелень додати в борщ для смаку

Кожна українська господиня має свій секрет смачного та наваристого борщу. Дізнайтеся, яку зелень можна додати в борщ під час приготування, щоб зробити його в рази смачнішим.