Ретуш, скотч, корсети: секрети краси зірок, які вони приховують від шанувальників

Зірки виглядають настільки молодо і красиво, що ми, мимоволі порівнюючи їх з собою, починаємо комплексувати. У них немає ні вікових зморшок, ні розтяжок, ні целюліту… Звичайні люди починають звинувачувати себе в тому, що недостатньо працюють над собою. Насправді ж більшість зіркових красунь просто нас обманюють – для цього у них є безліч способів.

Секрети зірок
Секрети зірок

Фотошоп

Ми всі давно звикли до того, що фотографії зірок в журналах і рекламних кампаніях відретушовані, питання лише в тому, як далеко селебріті заходять в своєму прагненні здаватися ідеальними на фото. Наприклад, більшість знаменитостей ретушують знімки, які викладають в своїх соціальних мережах. Зазвичай ми цього не помічаємо і дивуємося тому, як їм вдається настільки прекрасно виглядати. Втім, іноді проколи трапляються навіть у топових зірок.

Наприклад, Бейонсе одного разу спіймали на тому, що вона намагається зробити свої стегна стрункішими на фото за допомогою ретуші.

Секрети зірок
Секрети зірок

Більшість зірок просто лукавлять перед своїми шанувальниками. Недавно гучний скандал розгорівся за участю співачки Мераї Кері, яка несподівано «схудла» для афіші свого концерту. Дієта називалася «вміла ретуш».

Секрети зірок
Секрети зірок

Скотч

Завдяки Кім Кардашьян всі дізналися секрет ідеального декольте зірок. Раніше нам і справді здавалося дивним, як їм вдається так впевнено ходити в сукнях з глибоким вирізом? І груди виглядають прекрасно.

Виявилося, що і тут є свій секрет – скотч, за допомогою якого зірки розміщають частини свого тіла так, «як треба».

Корсет

Якщо корсет здається тобі пережитком далекого минулого, то зірки так не вважають. Багато з них створюють ефект неймовірно тонкої талії за допомогою корсетів, одягаючи їх під облягаючі сукні.

Наприклад, у моделі Ембер Роуз величезна різниця між широкими стегнами і осикою талією. Генетика і тренування? Ні звичайно! Насправді, просто хороший корсет.

Такий же носить і інша зірка – Хлої Кардашьян, яка вважається найпишнішою дівчиною з зоряного сімейства. Втім, в бандажних сукнях живіт Хлої все одно здається ідеально плоским – і знову спасибі корсету.

Ботокс

Завзяте заперечення зірками того, що вони намагаються продовжити свою молодість «уколами краси», злегка дратує. Зірки вперто розповідають про генетику і правильне харчування, і звичайні люди почувають себе неповноцінними, бо в них так не виходить.

Ніколь Кідман
Ніколь Кідман

У час розвиненої косметології зірки як і раніше заперечують той факт, що роблять пластичні операції і колють ботокс. Ніколь Кідман, наприклад, заявляє, що не зверталася до пластичних хірургів. Тільки давніше використовувала ботокс.

Те ж саме стосується, наприклад, і Уми Турман. Актриса заперечує той факт, що позбавляється від зморшок за допомогою ін’єкцій, але в це не дуже віриться.

Схожі новини