Сім’я отримала листівку через 100 років після відправлення — настільки сильно пошта ще не спізнювалася

Листівка для сім'ї була надіслана ще в липні 1920 року. До своїх власників вона дійшла, подолавши 200 кілометрів, які розтягнулись на 100 років. Розповідаємо про незвичайну ситуацію однієї сім'ї із Англії.

На килимку одного із будинків у невеличкому містечку Норідж, що в Англії, її власниками була знайдена дивна листівка. На ній зображено собор Св. Павла, яке несло послання до якоїсь Єви. На листівці написано, що автору дуже шкода за довгу відповідь на її лист і вони з нетерпінням чекають її у себе в дома. З підпису стає зрозуміло, що листівку відправила кузина Флоррі.

Цю листівку знайшов чоловік, який проживає у будинку і він не впевнений, хто саме залишив її на килимку: листоноша чи хтось інший.

По даті відправлення було зрозуміло, що пройшло вже 100 років і вірогідно, листівка весь цей час лежала в сортувальному центрі в Норіджі, чекаючи, що її все-таки побачать.

Як цікава знахідка могла пролежати стільки років незаміченою

Листівка
Листівка

Власники будинку, де було виявлено таку знахідку, знайшли нащадків Єви, якій була адресована листівка і вони розповіли цікаві і неочікувані деталі. На той час Єві, їх бабусі, було тільки 9 років і вона жила за вказаною на листівці адресою. Разом з нею проживали її батьки, брати та сестри. Парадокс, але через деякий час Єва стала керівницею поштового відділення. А через певний час вона разом зі своїм чоловіком відкрила магазин сувенірів та листівок.

Потові представники заперечують, що листівка могла загубитись в сортувальному пункті, адже компанія регулярною їх перевіряє. Вони вважають, що недавно її хтось поклав до поштової скриньки.

Схожі статті

Модний образ на 14 лютого: 14 романтичних ідей, що одягнути на побачення – дрес-код на День закоханих

Не знаєте, що одягнути на День закоханих? Експертка "Сенсації" Кириленко Єлена розповідає, як підкреслити романтичний настрій 14 лютого своїм образом.

Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024, щоб не відштовхнути вдачу Дерев’яного Дракона (ФОТО)

За китайським календарем на зміну Чорному водяному Кролику символом 2023 року прийде рік Зеленого дерев'яного Дракона. Пануватиме новий символ з 10 лютого 2024 року по 28 січня 2025 року.

Стрижки на зиму 2024: Лідія Таран перевірила на собі наймоднішу зачіску для жінок за 40, яка омолоджує

Кожна українська жінка прагне виглядати стильно, сучасно та молодо в будь-якому віці. Тож, на прикладі Лідії Таран розглянемо, які стрижки актуальні на зиму 2024. 

Для тих, хто чекає на донечку: як правильно назвати дівчинку – гарні та рідкісні імена, які приносять удачу

Майже кожне ім'я наділяє свого власника певним набором корисних якостей. Завжди хочеться дати саме своїй дитинці особливе, щасливе ім'я, яке не буде занадто хитромудрим.

П’ятниця, 13-го: що треба робити для благополуччя і чого уникати, щоб невдачі не переслідували весь рік

П'ятниця, що випала на 13-й день місяця, у багатьох народів світу вважається "поганим" днем. 2023 року лише одна п'ятниця 13-го – у жовтні.

Просто додай це у шампунь: як стимулювати ріст волосся копієчним засобом без зайвих зусиль

Мати розкішне та здорове волосся, яке швидко росте та оновлюються — це мрія кожної жінки, але досягти її вдається одиницям. Що для цього необхідно робити, щоб не витрачатися?