Дзеркальна дата 11.11.2020: астрологи розповіли, як залучити удачу в цей день

Астрологи запевняють, що дзеркальна дата 11.11.2020 — прекрасний час для початку нових справ. Розповідаємо всі секрети цього таємничого дня і для якого знаку Зодіаку він стане переломним у житті.

Дзеркальна дата 11.11.2020 вважається сприятливим днем через сильну енергію одиниць. Це число завжди означало лідерство, а ще — підтримку, доброту і активність. Тому така дата вважається вдалою для початку нової справи або бізнесу. Ви буквально будете лідером у своїй сфері. Першим серед усіх. До того ж, такі справи принесуть добро і допоможуть навколишнім у їх проблемах.  

Як загадати бажання і привернути удачу в цей день

Щоб удача цього дня була на вашій стороні, достатньо правильно загадати бажання. Воно немає містити негативу, а лише нести добро і позитивні емоції в світ. Варто пам’ятати, що кожен негатив повертається бумерангом. Особливо у такий енергетично сильний день.  

Астрологи також розповіли, яких знаків Зодіаку чекають переміни на краще. Їх всього три: Телець, Рак і Скорпіон. 

Телець  

Телець
Телець

Цей день може принести нове знайомство, яке скоріше за все переросте в щось більше. Однак астрологи радять присвятити день душевній рівновазі, наведення порядку, або медитації. Це може допомогти позбутись зайвої дратівливості.  

Скорпіон  

Скорпіон
Скорпіон

Вдалий день, щоб нарешті змінити свою роботу на ту, про яку ви давно мріяли. А якщо ви вже на такій роботі, то зважтесь на рішучі кроки, щоб просунутись у кар’єрі та досягти ще більших вершин.  

Рак  

Рак
Рак

Для цього знаку Зодіаку дзеркальна дата несе зміни в матеріальну житті. І вони будуть дуже вдалими. При цьому, астрологи радять не втрачати пильності і слідкувати за оточуючими. У вас можуть з’явитись заздрісники.  

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини