“Він мій друг”: Анджей Дуда розповів, чому вважає Володимира Зеленського справжнім товаришем

На стосунки Анджея Дуди та Володимира Зеленського можна дивитися вічно, оскільки вони дійсно відображають повагу один до одного, дружбу, гордість за те, що вони знають один одного.

Перед початком війни, яку розпочала росія в Україні, Дуда був в Україні та зустрічався з паном Зеленським. Вже 23 лютого 2022 року вони передбачали, що може початися війна, але тоді ще ніхто не знав точно, були сподівання, що нічого не почнеться. Але, на жаль, війна таки прийшла до нашої землі. І вже в той момент Анджей пропонував Володимиру поїхати з ним, але президент України заявив, що він залишається в будь-якому випадку.

Анджей Дуда та Володимир Зеленський

Вже тоді Дуда почав сильно поважати Зеленського за його сміливість, мужність та відданість своєму народові. Анджей насправді дуже вражений героїчними вчинками свого товариша з України. Він сильно цінує те, що у нього є змога бути настільки близьким із Зеленським. Це можна помітити по поведінці президента Польщі, оскільки при кожній зустрічі Дуда міцно обіймає Володимира і завжди цікавиться, як у нього особисто справи, настрій та стан.

Анджей Дуда та Володимир Зеленський

Президент Польщі розповідав, що він завжди відповідає, якщо йому телефонує Зеленський, на зустрічах, вночі, вранці, в будь-яку мить, коли йому потрібна допомога. Також і теми крім війни чоловіки обговорюють між собою і діляться почуттями. Це просто неймовірний зв’язок, який з’явився завдяки таким жахливим подіям, як війна.

“Можу впевнено сказати, що він мій друг. У нас міцна дружба й в політиці з почуттям взаємної поваги, перш за все, моєї поваги до нього. Він опинився на висоті. У нас політичні дружні та життєві дружні відносини. Я роблю все, щоб його підтримати” – розповів Анджей.

Анджей Дуда та Володимир Зеленський

До речі в інтернеті дуже багато відео-фрагментів, де видно, наскільки важливим став Зеленський для Дуди. Також підписники створюють смішні меми з цього приводу, бо їхня дружба дійсно варта поваги та уваги.

Схожі статті

“Їжа, не призначена для людей”: стало відомо, чому насправді європейці та американці не їдять гречку

А чи знали ви, що європейці та американці переважно відмовляються вживати гречану крупу? Причина цьому виявилась на поверхні, експерти пояснили, чому ж більшість навіть не знає, яка гречка на смак.

Підкреслює мішки під очима і зморшки: типові помилки в макіяжі, яких припускається мало не кожна жінка

Макіяж може стати інструментом, який захистить шкіру від недоліків. Проте, іноді вибір сумнівних засобів або неправильна техніка нанесення може навпаки підкреслити певні недосконалості.

Модні зачіски для жінок за 40 років, які омолоджують та пасують для тонкого волосся – просто та зі смаком

Сьогодні ми поділимось з вами порадами від професійних стилістів, що запропонували найкращі зачіски для жінок 40+. Саме ці стрижки омолоджують та чудово пасують для тонкого типу волосся.