Пухнасте щастя: 5 причин завести собі домашнього улюбленця та 2 причини не робити цього

Рішення завести домашнього улюбленця є надзвичайно серйозним. Воно може змінити все наше життя. Тому чимало людей не наважуються на цей крок. Як впевнитися, що варто його зробити?

Милі, пухнасті та лагідні тваринки — це джерело радості, тепла та навіть міцного психічного здоров’я. Хтось без вагань зводить собі домашнього улюбленця, інші постійно сумніваються. Безумовно, імпульсивно ухвалювати таке серйозне рішення не треба. Спершу необхідно розглянути всі “за” та “проти”, щоб зрозуміти, чи готові ви до цього кроку.

Перша перевага — неймовірна емоційна підтримка. Тварини не засуджують, не критикують. Вони завжди поруч і щиро дарують свою невичерпну любов. Причому ця любов не вимагає нічого натомість. Також тварини стимулюють фізичну активність. Для маленьких тварин, як гризуни, вона є мінімальною, трішки більшою для кицьок та високою для собак.

Ветеринари назвали причини за та проти заведення домашнього улюбленця
Ветеринари назвали причини за та проти заведення домашнього улюбленця

До слова, собаки також дарують ще одну перевагу — соціалізація. Прогулянки з песиком обов’язково створять умови для нових знайомств та діалогів. Можливо, ви просто кілька хвилин приємно поговорите, а може й знайдете хороших друзів на довгі роки.

Четвертою перевагою є саморозвиток. Саме так, бо тварини часто вимагають дотримання розпорядку дня, а також розвивають в нас почуття відповідальності. Також з тваринами ми стаємо більш емпатичними, чуйними, добрими. І у цьому полягає 5 перевага — здатність подарувати хороший настрій навіть у найскладніші моменти. Часто тварини навіть стають свого роду терапевтами, які допомагають пройти крізь депресію чи схожі стани.

Щира любов, яка нічого не просить взамін: 5 вагомих причин завести домашнього улюбленця
Щира любов, яка нічого не просить взамін: 5 вагомих причин завести домашнього улюбленця

Але не варто заводити домашнього улюбленця, якщо ви сприймаєте його, як іграшку. Кожна тварина — це жива істота, тому вона має сприйматися, як член сім’ї. Тому варто відмовитися від поповнення в родині, якщо не маєте достатньо часу через роботу або інші справи.Також пам’ятайте, що хоча домашній улюбленець нічого не вимагає за свою любов, він має власні потреби, як покупка якісного корму, іграшок тощо. Тому фінансова стабільність дуже важлива.

Схожі статті

Три таємниці озера Світязь, які можуть пояснити тільки вчені: чим дивує “волинська перлина”

Про цілющі властивості води в озері Світязь відомо споконвіку, але що це не легенда і не перебільшення нещодавно, після ретельних лабораторних досліджень, підтвердили вчені.

На 58%: в Україні стрімко подорожчали яйця — за скільки зараз можна купити десяток на базарі?

В Україні стрімко подорожчали яйця. Середня вартість продукту в українських супермаркетах станом на 20 листопада становить 77.85 гривень за десяток. Експерти ринку назвали причину зростання цін.

Рак – мопс, Стрілець – пастуша вівчарка: яка ви порода собаки за знаком Зодіаку

Зірки розкажуть, на яку породу собак ви найбільше схожі за характером. Дехто сильно здивується, коли дізнається, що алабай допитливий і впертий, а шпіци зважають тільки на свої інтереси.

Що нас чекає в 70 років? 3 єврейські мудрості, які точно знає Оля Полякова

Щоб прожити довге та щасливе життя, треба бути вдячним за те, що маєш, не критикувати, не засуджувати. Це зробить вас щасливішим – доведено науково, а підтверджено єврейськими мудростями.

П’ятничний вечір з Netflix: що подивитися, якщо ви любите посміятися — 5 найкращих комедій

Хочете весело провести вечір п'ятниці? Від романтики до чорного гумору — зібрали найкращі комедії на Netflix, з якими ви забудете про будні та добре посмієтеся.

Ви знаєте українську на “відмінно”, якщо напишете ці 15 слів без помилок. Тест на грамотність

Знання мови — це безцінний дар, який виручає у повсякденному житті і дозволяє осягнути культуру, менталітет та інші сфери життя. Але чи знаєте ви мову насправді і чи можете називати себе грамотним?