8 порад як перестати лінуватися і виконувати роботу вчасно, якісно, з бажанням

Лінь – підступна риса вдачі. На щастя, з нею можна справитися, якщо захотіти і попрацювати над собою. Декілька порад.

Правильно почати день

Від того як прокинулася і чи виспалася людина залежить її самопочуття протягом всього дня. Не потрібно підхоплюватися з ліжка миттєво. Потягніться у ліжку ногами і руками, розітріть долоні, покрутіть ступнями – так ви «увімкнете» організм і підготуєте фізично і психологічно до виконання наступних завдань. А п’ятихвилинна зарядка з виконанням найпростіших вправ поверне організму життєві сили і наповнить енергією.

Планування – запорука виконання

Діяти за планом завжди легше. Складання невеликого плану дій на день – це дати собі можливість упорядкувати справи і розвантажити години робочого дня, знайшовши час навіть для відпочинку. Довготривале планування потребує більш систематизованого підходу з урахуванням усіх фізичних і матеріальних можливостей. Великі справи потрібно розбивати на малі і малими кроками рухатися до наміченої цілі.

Мотивація працює безвідмовно

Концентрація на роботі

Відволікання  на перегляд пошти, повідомлень стрічки соцмереж, повідомлень, нової колекції одягу на улюбленому сайті – це те, що краде наш час. Зосередження на роботі є здатністю, яка тренується.

Відпочинок сприяє ефективній роботі

Короткотривалий 5-хвилинний відпочинок на свіжому повітрі або на самоті  дасть можливість оцінити пророблену роботу і натхнення для подальшої.

Я – молодець

Стимулюючі похвальби себе позитивно впливають на загальний результат. Можна навіть стимулювати себе невеликими обіцянками винагород за зроблену роботу – щось, без чого можна обійтися, але давно хотілося мати.

Убити лінь в зародку

Головне, правильно визначити «діагноз». Якщо працювати заважає лінь, а не ГРЗ чи проблема з тиском, наприклад, то нещадно убивати її в зародку і з ще більшим ентузіазмом братися за роботу. Можна застосувати ту ж таки стимулюючу обіцянку винагороди.

Мотивація працює безвідмовно

Мотивація є першою причиною всього, що робить людина. Важливо визначити її правильно. Мотивувати до праці може все – від можливості купити дитині ананас до досягнення відповідного становища і статусу у суспільстві.

Особистий тайм-менеджер

Мистецтво планувати свій час допоможе вчасно і якісно виконувати свою роботу. Згодом приходить практика і стає легше. Навіть з’являється вільний час для горнятка кави, повноцінного вихідного з прогулянками і спілкуванням з рідними.

Головне – не лінуватися!

Схожі статті

Сусідка змінила уже 3 машину за 10 років, а моя досі працює: я просто використовую цей режим

Хочете, щоб пралка працювала довго та якісно? Тоді потрібно вміти нею користуватися. Виявляється, що навіть режим можна обрати неправильно. А через це машина швидко зношується.

Варю яйця тільки таким методом, та чищу їх за 1 хвилину: секрет від професійних шефів

Існує один цікавий спосіб приготування яєць, завдяки якому вони чистяться майже самі. Його використовують навіть у ресторанах! Ділимося усіма деталями цієї кулінарної хитрості.

Їм місце не на кухні, а на смітнику: господині назвали кухонні предмети, які варто викинути

Чиста й зручна кухня — це не лише про блискучі крани та гарний посуд. Це про речі, які справді допомагають, а не заважають. Деколи треба викинути зайве, щоб кухня стала кращою.

Рожева Повня 2025 в Україні: коли та як можна побачити головну астрономічну подію квітня

В ніч на Вербну неділю 13 квітня українці стануть свідками незвичайного природного явища – Рожевої Повні. В який саме час можна побачити астрономічний феномен – читайте у матеріалі "Сенсації".

Ціни на яйця в Україні переписано: за скільки зараз можна купити 1 десяток курячих яєць

В першій декаді квітня 2025 року в Україні різко подорожчали курячі яйця. В середньому 1 десяток продукту коштує в магазинах 76.4 гривень, що відразу на 9% більше, аніж в минулому місяці.

Лушпиння – неактуально: ось які кухонні відходи перетворюються на дорогоцінне добриво

Багато людей викидають кухонні відходи, не замислюючись, що вони можуть стати цінним добривом для рослин. Якщо раніше найбільш популярним було використання цибулинного або картопляного лушпиння.