Українка перетворилася на неймовірну красуню, просто змінивши зачіску: “Всю вроду ховала в чорному кольорі”

Доглянути волосся може неабияк змінити зовнішній вигляд, а тому люди звертають особливу увагу на те, як виглядає їхня зачіска та як вона поєднується з рисами обличчя.

Часто дівчата імпульсивно підходять до вибору фарби для волосся. “Подобається, беру” – це не той принцип, який має лягти в основу успішного вибору. Спершу слід ретельно підібрати колір до типу зовнішності, кольору очей та овалу обличчя. Коли цей пазл складеться воєдино, можна підібрати фарбу для волосся.

Спершу здається, що такий алгоритм підбору дуже складний. Але кілька простих правил зроблять вибір очевидним, позбавлять сумнівів і неправильного рішення.

Все частіше hair-стилісти підтримують тенденцію, яка підносить натуральний колір волосся. Природа ніколи не помиляється, тому дає людині той колір, який ідеально підходить до кольору очей і шкіри, овалу обличчя. Якщо правильно доглядати волоссям, то такий дар стане справжньою гордістю і “родзинкою” жінки.

Українка перетворилася на неймовірну красуню, просто змінивши зачіску

Нещодавно на особистій сторінці популярного в Україні hair-стиліста з’явилося відео, на якому вона показала, наскільки фантастично може трансформуватися людина лише завдяки зміні зачіски.

Українка перетворилася на неймовірну красуню, просто змінивши зачіску

До неї звернулася жінка, яка володіє прекрасними зовнішніми даними: в неї м’які риси обличчя, блакитні як небо очі та доволі романтичний образ в цілому. Втім, чорний колір їй аж ніяк не пасував, а додавав віку і підкреслював ті незначні недоліки, яких можна було-б взагалі не помітити.

Українка перетворилася на неймовірну красуню, просто змінивши зачіску

Для героїні нашої статті майстер підібрала теплі відтінки блонду, з натяком на рудий на коренях, завдяки чому зʼявився ефект натуральності. У дописі до публікації авторка розповіла, що її клієнтка була настільки схвильована через зміну кольору, що не могла заснути впродовж ночі. Також вона підмітила, що чорний колір був свідомо невдалим вибором для цієї красуні.

Українка перетворилася на неймовірну красуню, просто змінивши зачіску

Для зйомки героїню нашої статті також запросили на макіяж, щоб вона могла продемонструвати усю силу змін, які в ній відбулися всього за день.

Схожі статті

Просто додай це у шампунь: як стимулювати ріст волосся копієчним засобом без зайвих зусиль

Мати розкішне та здорове волосся, яке швидко росте та оновлюються — це мрія кожної жінки, але досягти її вдається одиницям. Що для цього необхідно робити, щоб не витрачатися?

“Ховала свою красу під сивиною і хвостиком”: українка вразила перевтіленням, пофарбувавшись у блонд (ФОТО)

Велика кількість жінок боїться серйозних змін у зовнішності, адже на них чекає непередбачуваний результат. Здавалося б зрозумілі відтінки часом дають доволі дивний ефект.

Матимете купу проблем і шалених розтрат: які моделі німецьких авто краще не купувати, бо вони ненадійні

Німеччину завжди вважали країною з якісним обладнанням і технікою, адже це навіть не дивно, бо країна насправді гарно розвинена у всіх сферах. Це стосується й автомобілів, які виробляють в Німеччині.

Новий герой нашого часу: заслуги та досягнення артиста, волонтера та захисника Даніеля Салема

Нині слово герой вже має більш широке значення для українців, оскільки за останні півтора року наше життя змінилося на 180 градусів. Для нас герої – це люди, які захищають нашу країну та виборюють свободу кожного з нас.

Новий герой нашого часу: заслуги та досягнення волонтера та захисника Віталія Козловського

За останні півтора року в Україні дуже сильно змінилося ставлення до слова герой. Оскільки героїзмом у фентезі-фільмах нас вже не здивувати. Бо справжні герої ходять у нас під боком.

Нові герої нашого часу: заслуги та досягнення багатодітної родини Тимура та Інни Мірошниченко

Герой – це слово для кожного українця тепер має нове значення, оскільки жоден фільм чи серіал про супергероїв не перевершить те, що роблять українці кожного дня заради свободи та спокійного життя.

Нові герої нашого часу: заслуги та досягнення засновника головного благодійного фонду країни Сергія Притули

Слово герой вже давно має інше значення для кожного українця, оскільки нові часи для нашої країни чітко показали нам хто має право носити це звання та яким чином воно заробляється зараз.

Всі говорять лише про Threads: що це таке і як працює нова соцмережа, яка замінила Twitter

Днями майже всі популярні блогери та інфлюенсери в соціальній мережі Instagram почали додавати посилання на свої акаунти в Threads. Чим зумовлений такий спалах популярності даної платформи?

Нові герої нашого часу: заслуги та досягнення засновниці фонду “Знайти своїх” Катерини Осадчої

Слово герой вже давно змінило своє значення, оскільки нові часи для нашої країни чітко показали нам, наскільки сильне і потужне значення має це слово, яке зберігає у собі волю і силу нашого народу та жагу до життя.