Раніше невідомі поради Ванги на достаток, з якими має ознайомитися кожен, хто бажає своїй родині добра

Понад 20 років пройшло з того дня, як світ простився з Вангою, проте її поради - безсмертні.

Ванга – унікальна особистість в історії. Навіть початок її життя – дивовижний. Дівчинка народилася недоношеною, а тому батьки не стали давати їй ім’я, бо вирішили, що скоро Господь забере цю нещасну душу. Тим не менш, Вангелія (таке справжнє ім’я провидиці), активно боролася за життя.

У дитинстві була звичайною дівчинкою з блакитними очима та білявим волоссям. Специфічні здібності дівчинки почали проявлятися ще під час дитячих ігор: мала приписувала лікувальні трави своїм друзям, які вдавали хворих.

Пам’ятник провидиці

Та горе, яке сталося у юності назавжди залишило Вангелію сліпою. Її біографи розповідають, що смерч засипав піском їй очі, а сучасники пригадують, що наче юній красуні очі викололи злочинці. Тим не менш, Ванга отримала неймовірну здатність бачити серцем та змогла передбачати долі.

Одним з найчастіших питань, з яким йшли до провидиці – про гроші. Сама ж жінка не любила говорити про матеріальне. Навіть не брала плати за свої передбачення, а тільки просила зрідка принести їй цукру, бо дуже любила солодке.

Ванга в останні роки життя

Тим не менш, у її безцінних записах, дослідники знайшли три поради, які допоможуть примножити добробут родини.

“Поважай копійку та заховай від очей її”

Ванга вважала, що потрібно шанобливо ставитися до грошей, адже це – енергія. Лишати пустим гаманець провидиця ніколи не радила, бодай 1 копійка має бути там.

“Не бери гроша з землі, а побачиш – наступи”

Не радила екстрасенс підбирати чужі копійки на вулиці, бо відчувала, що з грошима людина може передати свій негатив. Радила всім, хто побачить чужу монету на землі – наступити на неї та перехреститися.

“Не скупися на родину, але 10 папірець ховай надійно”

Ванга вважала, що потрібно радувати близьких і не шкодувати саме на них грошей, а ось про зберігання – слушна думка, щоб відкладати з зарплатні бодай 10%.

реклама

Поділіться статтею

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.
Потап і Настя Каменських

“Там мене чекають такі дівчатка”: Потап показав, як Каменських бавиться з їхнім немовлям вдома на підлозі

Потап і Настя Каменських - екс-солісти однойменного дуету - вже два роки живуть у щасливому шлюбі. Хоча за інформацією ЗМІ, пару почали помічати разом набагато раніше, ніж ті зізналися про свої почуття на широку публіку. Тепер прихильники пари чекають на новину про спільних малюків двох артистів.
Артур Логай та Анна Кареліна

Як виглядає дружина й діти переможця “Танців з зірками” Артура Логая: “Підтримували усією родиною тата”

Актор Артур Логай почав з'являтися на телеекранах українських каналів декілька років тому, коли стартувала його кар'єра. Однією з перших робіт для юного артиста став серіал "Київ вдень та вночі", який транслювався на Новому каналі. Проте справжню славу йому принесла перемога в 9 сезоні шоу "Танці з зірками".

Популярне

Останні новини