Раніше невідомі поради Ванги на достаток, з якими має ознайомитися кожен, хто бажає своїй родині добра

Ванга – унікальна особистість в історії. Навіть початок її життя – дивовижний. Дівчинка народилася недоношеною, а тому батьки не стали давати їй ім’я, бо вирішили, що скоро Господь забере цю нещасну душу. Тим не менш, Вангелія (таке справжнє ім’я провидиці), активно боролася за життя.

У дитинстві була звичайною дівчинкою з блакитними очима та білявим волоссям. Специфічні здібності дівчинки почали проявлятися ще під час дитячих ігор: мала приписувала лікувальні трави своїм друзям, які вдавали хворих.

Пам’ятник провидиці

Та горе, яке сталося у юності назавжди залишило Вангелію сліпою. Її біографи розповідають, що смерч засипав піском їй очі, а сучасники пригадують, що наче юній красуні очі викололи злочинці. Тим не менш, Ванга отримала неймовірну здатність бачити серцем та змогла передбачати долі.

Одним з найчастіших питань, з яким йшли до провидиці – про гроші. Сама ж жінка не любила говорити про матеріальне. Навіть не брала плати за свої передбачення, а тільки просила зрідка принести їй цукру, бо дуже любила солодке.

Ванга в останні роки життя

Тим не менш, у її безцінних записах, дослідники знайшли три поради, які допоможуть примножити добробут родини.

“Поважай копійку та заховай від очей її”

Ванга вважала, що потрібно шанобливо ставитися до грошей, адже це – енергія. Лишати пустим гаманець провидиця ніколи не радила, бодай 1 копійка має бути там.

“Не бери гроша з землі, а побачиш – наступи”

Не радила екстрасенс підбирати чужі копійки на вулиці, бо відчувала, що з грошима людина може передати свій негатив. Радила всім, хто побачить чужу монету на землі – наступити на неї та перехреститися.

“Не скупися на родину, але 10 папірець ховай надійно”

Ванга вважала, що потрібно радувати близьких і не шкодувати саме на них грошей, а ось про зберігання – слушна думка, щоб відкладати з зарплатні бодай 10%.

Схожі новини