Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: любов, гроші, здоров’я – яким знакам фортуна посміхнеться

Стрімко уходить від нас 2021. Перший повний рік, який весь світ провів у карантинних обмеженнях та умовах нової реальності. Що принесе нам новий 2022? Відомий астролог вже знає до чого готуватися всім знакам. Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби привідкриє вам завісу таємничості майбутнього.

Наступний рік пройде під впливом Водяного Тигра. Тварина непроста, але дуже мудра. Вплив його відчує кожен знак зодіаку.

Гороскоп
Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Овен

Початок року стане концентрацією енергії. Справи будуть рухатися повільно, але вже навесні драйв від роботи захопить вас і принесе нові кар’єрні звершення. У 2022 можна закладати основу стабільного майбутнього.

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Телець

Готуйтеся змінити свій стиль мислення, адже у наступному році вам потрібно буде проявляти гнучкість. Астрологічний прогноз на 2022 говорить, що романтики вам не слід чекати у першій половині року, а ось восени цілком можливо ви зустрінете свою половинку.

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Близнюки

Для Близнюків настане час, коли всі їхні мрії стануть реальними. Не бійтеся планувати великі покупки, як-от нерухомість, наприклад. Дозвольте собі зробити 2022 часом приємних розваг і значних вкладень.

Близнюки
Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Рак

Тендітним Ракам слід буде навчитися стійкості. Повний гороскоп на 2022 говорить, що ніжність і чуттєвість потрібно буде лишити для близьких, а із зовнішнім світом чітко і жорстко контактувати.

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Лев

Левам потрібно набратися терпіння та усвідомити, що 2022 не буде схожим на інші роки. Домінантність буде приносити лише збитки. Як тільки ви швидко навчитеся поступатися іншим, так і знову займете лідерські позиції.

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Діва

Для Дів наступний рік почнеться дуже позитивно: у роботі – успіхи, на любовному фронті – перемоги. Гаслом 2022 для цього знаку зодіаку має стати слово “працелюбність”. Лише так система планет підтримає Дів і дасть можливість розширити горизонти.

Діви
Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Терези

На початку року всім Терезам слід взяти паузу, адже у середині вони візьмуться за крупну справу. Шикарні результати цей знак побачить дуже швидко та зможе примножити собі прибутки.

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Скорпіон

Амбітних цілей Скорпіонам не слід ставити. Гороскоп на 2022 сулить великі зміни у житті. Нові справи не слід починати, адже все в один момент може змінитися. Втім на здоров’я ці зміни не будуть впливати.

Скорпіон
Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Стрілець

Для цілеспрямованих Стрільців наступний рік стане справжнім святом: відпочинок, кохання – все це буде супроводжувати активний знак зодіаку. Цікаво, що подорожі та відпустки позитивно будуть відбиватися на достатку. Чим більше будете витрачати, тим більше отримувати.

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Козеріг

Наступні 12 місяців слід впевнено йти до мети. Козерогам ні в якому разі не можна збавляти обертів у справах, що ви вже почали. Всі складнощі сприймайте, як пригоду, а не поразку. Доля вас насправді дуже сильно любить.

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Водолій

Водоліям астрологічний прогноз на 2022 передбачає зміни на любовному фронті. Кількість весіль у представників цього знаку буде рівна кількості розлучень. Втім, у роботі не слід чекати перемін. Все буде стабільно.

Водолій
Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби

Загальний гороскоп на 2022 рік від Павла Глоби: Риби

Певний час Рибам не щастило. Та наступний рік просто створений для того, щоб набратися душевних сил і добряче відпочити. Використайте кожен день з користю та не відмовляйтеся від допомоги близьких.

Схожі статті

Гороскоп на 5 грудня 2023 року для всіх знаків зодіаку: ідеальний день для побачень та нових знайомств

У цей день варто звернути свою увагу саме на романтичну сферу свого життя. Вам вдасться просунутися вперед у багатьох питаннях. Ідеально для побачень та нових зустрічей.

Гороскоп на 4 грудня 2023 року для всіх знаків зодіаку: день, щоб розпочинати втілювати плани у життя

У цей день не варто боятися братися за справу, а навпаки — активно діяти і рухатися вперед. Він ідеально підходить для ефектних початків в усьому.

Гороскоп на 3 грудня 2023 року для всіх знаків зодіаку: день, в який можна отримати всі відповіді

В цей день не буде просто у роботі, а також в навчанні. І тим не менш, вдасться досягти хороших результатів, а також навчитися чомусь новому, що знадобиться в майбутньому.

Гороскоп на 2 грудня 2023 року для всіх знаків зодіаку: день, в який любов подарує незабутні почуття

Цей день ідеально підходить для того, аби завершувати усі проблемні справи, закривати фінансові питання і навіть прибиратися вдома. Детальніше в статті.

Гороскоп на 1 грудня 2023 року для всіх знаків зодіаку: день, в який кохання дасть віру в майбутнє

У цей день варто уникати конфліктів інтересів, а також намагатися не виводити з себе близьких людей, особливо коханих. Можуть ставатися непередбачені проблеми в стосунках.

Гороскоп на 30 листопада 2023 року для всіх знаків зодіаку: день, в який фінанси потребуватимуть уваги

У цей день вам доведеться дуже непросто, особливості на навчанні та роботі. Нові виклики даватимуться важко, а у серці вируватимуть одні сумніви

Гороскоп на 29 листопада 2023 року для всіх знаків зодіаку: день, в який справи підуть помітно вгору

У цей день уважно слідкуйте за своїми словами, а також намагайтеся контролювати усі реакції, які будуть надходити від вас під час розмов та обговорень.

Гороскоп на 28 листопада 2023 року для всіх знаків зодіаку: день, в який любов принесе щастя та радість

У цей день намагайтеся уникати конфліктів, а також розбірок на рахунок грошей чи фінансових проблем. Краще відкласти подібні питання на потім.

Гороскоп на 27 листопада 2023 року для всіх знаків зодіаку:у цей день не варто поспішати з прийняттям рішень

У цей день варто орієнтуватися на свої почуття, інтуїцію, емоції і навіть сни. Підсвідомість може підказати вам вірний шлях та направити на правильне рішення.