Церковне свято 25 листопада: що можна і не можна робити на день Йоана Милостивого – традиції, прикмети

25 листопада церква традиційно відзначає день Йоана Милостивого. Його мощі творять справжні дива, а свято на честь його пам'яті дарує всім віруючим та невіруючим на собі відчути благо Господнє та силу Всевишнього. Ми пропонуємо відзначити канонізованого і попросити для себе захисту.

Йоан був священнослужителем. За свою добру вдачу, спокійний мудрий характер люди полюбили його всі серцем. Дорослі й малі з радістю слухали проповіді та отримували християнські поради. Багатьох навернув чоловік у віру Христову. Справжні дива почали творитися після кончини святого. Старі наповнювалися силою, прикладаючись до нього, молодим розуму додавалося, а дітям літа безтурботності продовжувалися.

Церковне свято 25 листопада

25 листопада Йоан Милостивий почує кожну молитву і донесе її до самих Небес. Свято його вважається несуворим, можна не дотримуватися посту, але краще не сваритися сьогодні та не починати нових справ.

Для того, щоб Господь захистив невидимою бронею та допоміг у скрутних ситуаціях, прочитайте перед виходом із дому таку коротку молитву. Хоч і складається вона з 8-ми слів, але діє одразу:

“Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас”

Пошепки тричі скажіть обов’язково “Амінь” і не розмовляйте ні з ким по дорозі. Важливо, аби всі сказані сьогодні слова були щирими та несли добро. Не скупіться на компліменти подрузі або привітайтеся і побажайте гарного дня продавчині, у якої купуєте щодня.

Практикуйте 25 листопада гарні вчинки, незлі підбадьорюючі фрази і вже ввечері ви відчуєте, як ваша душа наповнилася теплою енергією. Якщо весь день ви проведете на позитиві, на вас чекатиме міцний сон, що дасть сил і на 26 число. Перед тим, як йти у ліжко, не забудьте прочитати “Отче наш”. Так ви закріпите результат. Перехрестіть не лише себе, а й свою кімнату, а образ Божий розверніть у свій бік.

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.