20 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Сергій Притула та В’ячеслав Узелков приймають вітання

Іменини за останні часи життя наших предків не святкувалися. Ба більше, були заборонені в період 20-30 років, але це свято особливе, світле та чисте, яке пов'язане з таїнством процесу Хрещення.

За давніми традиціями в День ангела іменинник ходив зі своїми рідними до церкви, аби помолитися за здоров’я, ще більший захист та добробут в родині, а ще ставив свічки біля ікони свого покровителя з небес.

20 липня День ангела святкують представники таких імен: Сергій, В’ячеслав, Герман, Фома, Никон, Лук’ян, Остап, Павло, Анастасія, Маргарита, Євдокія, Єфросинія.

З представників українських знаменитостей подякувати ангелу-охоронцю за тендітний захист та загадати здійснення найзаповітнішого бажання мають змогу – громадський та політичний діяч, волонтер, телеведучий Сергій Притула й відомий професіональний боксер В’ячеслав Узелков.

Сергій Притула став знаменитим завдяки роботі на Новому каналі в розважальних проєктах: “Підйом”, “Хто зверху?”, “Педан-Притула Шоу”, “Вар’яти-шоу” та інших. Втім, після початку повномасштабної війни заявив, що смішити народ більше не зможе, тому до розважальної сфери діяльності не повернеться. Нині свою реалізацію бачить у волонтерському напрямку.

Сергій Притула
Хто сьогодні святкує День ангела? Сергій Притула приймає вітання від рідних

В’ячеслав Узелков заявив про себе на всю Україну та Європу в статусі професійного боксера, ставши призером чемпіонатів світу та Європи. Після завершення кар’єри став телеведучим, а також відзначився в статусі тренера на шоу “Зважені та щасливі”.

В'ячеслав Узелков натякнув на третю дитину
Хто сьогодні святкує День ангела? В’ячеслав Узелков приймає вітання

Раніше імена для дитини обирали за церковним календарем, саме з тих, хто того дня мав День ангела. А потім людство почало називати своїх нащадків іменами, які подобалися.

Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які 20 липня святкують День ангела та українських зірок – Сергія Притулу та В’ячеслава Узелкова.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.